Holky, jestli jste si dělaly zálusk na zpěváka Adama Mišíka (18) alias českého Justina Biebera, tak máte opravdu smůlu. I když je strašně mladý, tak se z něj stal podpantoflák. Sice září v novém pořadu televize Nova, kde se přeměňuje ve světově známé hvězdy, ale radši by byl doma se svou krasotinkou Dianou Kratochvílovou­ (17).

„Adam nemluví o nikom jiném než o své partnerce. Je do ní opravdu zaláskovaný, až nezvykle na takhle mladého člověka. Nejradši by byl neustále jen s Dianou, ale ví, že má spoustu závazků,“ prozradil nám zdroj z natáčení soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

A kdo je vlastně ta pohledná dívka, která Adama dokázala zkrotit? Je to úspěšná modelka, která má úspěchy hlavně v zahraničí, a tudíž hodně cestuje. Vztah mají teda na dálku, ale zatím jim to klape. Dokonce by prý Diana byla ochotná vzdát se i své kariéry a radši se věnovat jen zakázkám v Česku. Ale zatím o tom jen s Adamem mluví.

On se totiž nezdá, ale je to prý pořádný žárlivec a nejradši by měl svou přítelkyni hezky na očích. Ale oba se snaží skloubit své práce a zatím jim to vyhovuje. Jen se možná Dianě asi nelíbí to jeho svlékání před kamerou. Jako v minulém díle, kdy po něm div fanynky neházely spodní prádlo.