Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Hvězda seriálu Prolhané krásky šla donaha a vytasila svoje dokonalé přírodní trojky!

Ashley Benson
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Herečka Ashley Benson (25) s nahotou na veřejnosti očividně nemá problémy. Nedávno ji totiž paparazzi nachytali, jak se nahá opaluje na pláži na havajském ostrově Maui.

Protože to vypadalo, že je kolem prázdno, schovala se Ashley za křoví, sundala vrchní díl plavek a vesele se dál bavila se svojí hereckou kolegyní Shay Mitchell. Jako správná hollywoodská hvězda ale musela tušit, že někde budou zamaskovaní paparazzi a nenechají si tak luxusní snímky utéct. A jak fotky dokazují, je opravdu na co koukat. Dokonalé přírodní trojky by si přála leckterá její kolegyně.

Benson je u nás známá hlavně ze seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky), kde od roku 2010 hraje postavu Hanny Marin. Seriál se točí okolo čtyř kamarádek, jejichž dlouholetá přítelkyně Alison byla zavražděna a ony se snaží zjistit, kdo a proč ji zabil. Dostávají také záhadné a výhrůžné zprávy, jejichž autor se vždy podepíše jako "A.".

V hlavních rolích spolu s ní hrají Troian Bellisario, Shay Mitchell a Lucy Hale. Seriál běží dodnes a má za sebou již čtyři ukončené série. V roce 2013 se herečka objevila ve filmu Spring Breakers spolu s Vanessou Hudgens, Jamesem Francem a Selenou Gomez (22).

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy