Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Realu Madrid se bude ženit! Cristiano Ronaldo míří do chomoutu

Cristiano bude ženáčem.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Krásná hispánka Georgina Rodriguez (23) bude zřejmě první a doufejme jedinou ženou, která dožene hvězdu Realu Madrid Cristiana Ronalda (33) do chomoutu. Ta se pochlubila na sociální síti zásnubním prstenem, což je jasné znamení, že je čeká svatba.

Zní to jako pohádka o tom, jak bývalá číšnice a prodavačka ke štěstí přišla. Georgina Rodriguez perspektivní budoucnost s tímto povoláním moc neměla. Pak ale potkala šíleně bohatého fotbalistu Cristiana Ronalda, se kterým je až dodnes. Loni v listopadu mu dokonce porodila dceru Alanu Martinu. Všeříkající je i to, že je jedinou známou matkou od jeho dětí.

Přítelkyně geniálního fotbalisty, který samozřejmě jede na Mistrovství světa, na sociální síti zveřejnila fotografii se zásnubním prstenem, a je tedy jasné, že svatba je na spadnutí. Na snímku kráska sedí v soukromém letadle a na prstu se jí leskne šperk od Cartiera v přepočtu za 19 milionů korun.

Uvidíme, zda se pár rozhoupe a oznámí to světu oficiálně.

Související články

Další články