Pohádkový princ a jeden z nejpohlednějších herců u nás Miroslav Šimůnek (36) má na Facebooku dvojníka, který den co den láká na rande mladé dívky, respektive někdo zřejmě za použití jeho fotografie vyrobil herci falešný profil a přes ten komunikuje.

„Ahoj, potřebuju vyvenčit“, „Velké máš nejen oči, ale i další svoji chloubu“, tak a podobně kdosi jménem Šimůnka více než dva roky vypisuje dívkám z Prahy a okolí. Ty se už dlouhou dobu obracejí na bulvár s podněty a nutno říct, že některé ani nemůžeme publikovat v hrůze z toho, že by profil byl autentický, ale to je snad vyloučeno.

„Psal mi asi půl roku, mám od něj třicet vzkazů, sama jsem mu odpověděla 5×,“ říká jedna z dívek, která se na eXtra obrátila se žádostí o zveřejnění konverzace s tím, že ji zřejmě obtěžuje úchylák.

Se samotným Šimůnkem se nám dnes nepodařilo spojit, ale balit někoho na síti on, jistě si dá pozor. Údajný Šimůnek totiž podle všeho komunikuje přinejmenším s jedním profilem devatenáctileté dívky z Prahy 1, který je prokazatelně falešný a jako známá celebrita by si jistě dával větší pozor!

Takže, holky bacha, ať nenaletíte. Namísto krásného Romana ze seriálu Doktoři z Počátků alias Šimůnka vás může čekat rande s ošklivou necelebritou a to přece nechcete!

Máte zkušenost s falešným Šimůnkem na Facebooku? Napište nám na redakce@extra.cz nebo volejte eXtra hotline 776 309 989