Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HVĚZDA INSTAGRAMU: Takhle kráska má roztomilou tvářičku, ale její tělo vás bude šokovat. V noci byste ji na ulici potkat nechtěli!

Tahle kočka mate svojí hezkou tvářičkou.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 8 fotografií
Julia Vins (20) má tvářičku jako panenka, ale její tělo je spíše chlapské. Kráska má na kontě totiž několik rekordů ve vzpírání, a tak má svalnaté nohy i ruce. V noci byste ji na ulici potkat nechtěli.

Julia Vins se díky svojí krásné holčičí tváři a spíše mužskému tělu stala hvězdou Instagramu. Lidé ji doslova milují a sleduje ji už téměř 350 tisíc fanoušků! Přezdívá se jí také Muscle Barbie. Denně totiž na svojí postavě dře, a tak má tělo plné svalů. Se svým super tělem se pak svým fanouškům chlubí na internetu. Dokonce má na kontě i několik rekordů ve vzpírání.

Její tvář ale hodně mate. Většinu lidí by ani nenapadlo, že by taková holčička mohla mít tak svalnaté ruce a nohy. Ona si na nich ale dává záležet a nedá na ně dopustit! Pokud jste si ale mysleli, že je nějaká mužatka, jste na omylu. Ráda se obléká žensky, nosí krátké sukně a výstřihy. Přece musí být vidět její svalnaté nohy. Cizí jí nejsou ani make-up a rtěnka.

V noci byste ji ale v nějaké temné uličce rozhodně potkat nechtěli. Každopádně její vytrvalost a holčičí vzhled by jí mohla každá žena závidět. Všechny také zajímá, jak asi musí vypadat její partner? Nosí ji na rukou? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články