Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

HVĚZDA INSTAGRAMU: Takhle kráska má roztomilou tvářičku, ale její tělo vás bude šokovat. V noci byste ji na ulici potkat nechtěli!

Tahle kočka mate svojí hezkou tvářičkou.
+ Dalších 9 fotografií
Julia Vins (20) má tvářičku jako panenka, ale její tělo je spíše chlapské. Kráska má na kontě totiž několik rekordů ve vzpírání, a tak má svalnaté nohy i ruce. V noci byste ji na ulici potkat nechtěli.

Julia Vins se díky svojí krásné holčičí tváři a spíše mužskému tělu stala hvězdou Instagramu. Lidé ji doslova milují a sleduje ji už téměř 350 tisíc fanoušků! Přezdívá se jí také Muscle Barbie. Denně totiž na svojí postavě dře, a tak má tělo plné svalů. Se svým super tělem se pak svým fanouškům chlubí na internetu. Dokonce má na kontě i několik rekordů ve vzpírání.

Její tvář ale hodně mate. Většinu lidí by ani nenapadlo, že by taková holčička mohla mít tak svalnaté ruce a nohy. Ona si na nich ale dává záležet a nedá na ně dopustit! Pokud jste si ale mysleli, že je nějaká mužatka, jste na omylu. Ráda se obléká žensky, nosí krátké sukně a výstřihy. Přece musí být vidět její svalnaté nohy. Cizí jí nejsou ani make-up a rtěnka.

V noci byste ji ale v nějaké temné uličce rozhodně potkat nechtěli. Každopádně její vytrvalost a holčičí vzhled by jí mohla každá žena závidět. Všechny také zajímá, jak asi musí vypadat její partner? Nosí ji na rukou? Podívejte se do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články