Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

HVĚZDA INSTAGRAMU: Kráska cestuje po celém světě a fotí se s exotickými zvířaty. Její tělíčko mezi žraloky vás dostane!

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 6 fotografií
Sexy Sarah Kohan (22) ze Sydney vás odzbrojí. Tahle cestovatelka je nejenom krásná, ale ráda se fotí s mořskými tvory! Z jejích snímků s velrybou nebo žraloky půjdete do kolen!

Sexy Sarah Kohan (22) ze Sydney si plní svůj sen! Studuje na Harvardu a Kolumbijské univerzitě a když má chvilku mezi učením, cestuje po celém světě! Podívala se snad už do všech koutů světa a poznává různé mořské tvory. Chce projet všechny exotické destinace, aby měla co nejvíce zážitků a poznala co nejvíce zvířat. Na dívku upozornil deník The Sun.

Kráska už se podívala na Bora Bora, na Havaj, Bahamy, Cookovy ostrovy a procestovala země Jižní Ameriky. Vše samozřejmě pečlivě dokumentuje na Instagramu, kde má už více než 330 tisíc fanoušků.

A zároveň si na svoje cesty i vydělá. Stala se totiž partnerem několika značek, jak hotelů, tak věcí na potápění. Takže má většinou ubytování i oblečení zadarmo. Sarah miluje zvířata a je jimi fascinována. Ráda mořské tvory pozoruje v jejich prostředí a už se jich prý ani nebojí.

Související články

Další články