Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda filmu Rychle a zběsile si to „rozdala“ se známou topmodelkou Carou Delevingne. Jak to mezi sebou holky mají?

Michelle Rodriguez a Cara Delevingne tvoří pár.
Zdroj: Profimedia.cz

Už dlouho se o topmodelce Caře Delevingne (21) hovoří o tom, že v životě upřednostňuje holky. Mezi její nejbližší kamarádky patří například Rihanna nebo Rita Ora, ale teď se potvrdilo, že je Cara doopravdy zamilovaná, a to do herečky známé ze snímků Rychle a zběsile Michelle Rodriguez (35).

Cara i Michelle už dokázaly, jak moc jsou si blízké, na lednovém zápase mezi týmy New York Knicks a Detroit Pistons na Madison Square Garden. Rodriguez tehdy dost přebrala a pořádně opilá se neustále sápala po modelce, fotografové dokonce zachytili, jak chce Caru líbat. I když to vypadalo jen jako možný úlet, hvězda Rychle a zběsile teď konečně prozradila, jak to mezi sebou holky mají.

„Jde nám to skvěle. Cara je prostě cool. Když jsme začaly být spolu, říkala jsem si, jak je Cara úžasná. Máme se spolu fakt skvěle,“ řekla Michelle deníku The Mirror. Topmodelka už dokonce svou novou lásku představila své rodině a plánují společnou dovolenou.

Související články

Další články