Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Discopříběhu má na krku skoro padesátku, přesto se neváhala vysvléknout do naha a ukázat kalhotky!

Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další fotografie

Eva Čížkovská alias striptérka Ála z Discopříběhu oslaví letos 49. narozeniny a stále oplývá sex-appealem. Na představení přípravku proti celulitidě se oblékla do minišatů, ve kterých si ovšem neuhlídala intimní partie Na akci se pochlubila také svojí nahou fotkou.

Eva se stala tváří nové zpevňovací emulze. Svoji štíhlou postavu tak musela tvrdým tréninkem ještě více zdokonalit. "Poté, co jsem nabídku dostala, jsem si řekla, proč bych do toho zase nešla. Nemám s tím problém, ale dlouho jsem se na to připravovala. Měla jsem cvičební plán, výživový plán a všechno jsem striktně dodržovala," řekla Čížkovská pro Super.cz.

Výsledkem dříny je krásná odvážná fotografie, kterou herečka nafotila ve spolupráci s kosmetickou firmou. Herečka nahé fotografie nafotila podruhé v životě a chce motivovat ostatní starší ženy, aby se i v pokročilém věku nebály ukázat své tělo

I když už Eva nemá v těle ani gram tuku navíc, stále není se svojí postavou moc spokojená. Zase tak horké to ale asi nebude. Která 48letá žena by si na sebe vzala minišatičky, ze kterých jí navíc vykukují kalhotky?

Související články

Další články