Nejprve jsme se dozvěděli, že na možném sequelu se už nejspíše nebude podílet režisérka Sam Taylor-Johnson. S autorkou kontroverzní předlohy si sedmačtyřicetiletá filmařka údajně neměla po tvůrčí stránce sednout a jejich spolupráci měly provázet četné spory.

Zpátečku chce zařadit také představitel Christiana Greye Jamie Dornan (32). Důvodem by měla být manželka Amelia Warner, která z jeho účasti na snímku plném explicitních scén pochopitelně není nijak nadšená. Ještě pravděpodobnější odůvodnění Dornanovy zpátečky je ale jednoduše mizerná pověst filmu, jehož si kritika pořádně vychutnala.

A právě kritika se evidentně také podepsala na představitelce druhé hlavní role Dakotě Johnson, která ztvárnila postavu Anastasie Steel.

Podle nejnovějších fotografií, které byly pořízeny ve čtvrtek na Manhattanu, vypadá herečka hodně sešle. Ostříhala si vlasy na mikádo a skrývala se pod velkými brýlemi. Paparazzi ji zachytili na procházce se psem Zeppelinem a vzhledem nám spíše připomínala Kristen Stewart.

Opravdu Dakotu Johnson tolik zasáhla slova filmových kritiků, kteří se neostýchají označovat dílo za totální brak a jeden z nejhorších filmů vůbec? Vypadá to, že vrabci, kteří si už dlouho cvrlikali na střeše, že má herečka problémy vyrovnat se s tím, jak negativně byl film přijat mezi jejími kolegy, měli zase pravdu.