Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Hurikán Irma odnesl dům i Vondráčkové! Sídlo na Floridě je už minulostí

(ilustrační foto)
+ Dalších 5 fotografií
Mnohé české celebrity strávily uplynulé dny ve strachu, co jim provede hurikán Irma s jejich nemovitostmi na Floridě. Helena Vondráčková už se nemá o co obávat. Její dům hurikán odnesl.

Hurikán Irma je největším za poslední dekádu. Způsobil miliardové škody a několik lidí v něm zahynulo. Na mnoha místech nezůstal kámen na kameni. Lidé přišli o domovy, majetky, pozemky. Ti, ke kterým se hurikán nezadržitelně blížil, se s bydlením a majetkem loučili.

Helena Vondráčková měla ve floridském městečku St. Petersburg krásný přízemní bungalov od roku 2004. Waldemar Matuška (†76) byl její soused. Helenka zřejmě tušila, jaká katastrofa se na Floridu blíží, a dům před necelými dvěma týdny prodala. „Když vidím tu Irmu, tak jsem šťastný, že barák už je 10 dní prodaný,“ uvedl zpěvaččin manžel Martin Michal. Nový majitel si tak domu zřejmě moc neužil. Informoval o tom Blesk.

V jakém stavu se teď nachází St. Petersburg, není jasné. To nejhorší se podle předpovědí městečku vyhnulo.

Mohlo by vás zajímat

Další články