Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Hrůzné fotografie! Muž zavraždil ženu a dal fotky nahé mrtvoly na internet, protože chtěl, aby ho zastřelili!

Hrůzné fotografie! Muž zavraždil ženu a dal fotky nahé mrtvoly na internet, protože chtěl, aby ho zastřelili!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Někteří lidé páchají sebevraždy tím, že skáčou pod rozjetý vlak, a jiní mají poněkud pekelnější plány. Například někoho zavraždí a pak doufají, že je zastřelí policisté.

Přesně to byl plán třiatřicetiletého Davida Kalaca, který nejprve uškrtil Amber Lynn, fotky jejího mrtvého nahého těla dal na internet a chlubil se s nimi a pak začal utíkat před policií.

"Ve filmech vypadá škrcení člověka tak jednoduše," napsal na diskusní fórum 4Chan doplněné obrázky mrtvoly. "Hrozně moc se mnou bojovala!"

Také tam napsal, jaký je jeho další plán: "Podívejte se za pár hodin na zprávy v Port Orchand ve Washingtonu. Její syn se brzy vrátí ze školy a najde ji. Pak zavolá policajty. Chtěl jsem vám jen ukázat obrázky, než mě najdou. Koupil jsem si kuličkovou pistoli, vypadá dost realisticky. Až přijdou, spáchám sebevraždu pomocí policajtů."

Nakonec si to ale rozmyslel, protože před policisty nějakou dobu ujížděl v jejím voze, ale zastřelit se od nich nenechal. Později se vzdal a je již v cele předběžného zadržení. Ze které se velmi pravděpodobně už nikdy nedostane.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy