Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Hrůzná vražda Petry v Jihlavě: Další obvinění ze sexuálního zneužívání!

Hrůzná vražda Petry v Jihlavě: Další obvinění ze sexuálního zneužívání!
Zdroj: archiv
Jakub Doležal je jedním z monster, které nesou odpovědnost za smrt patnáctileté Petry z Jihlavy. V roce 2013 pomáhal po hrůzné vraždě spáchané Michalem Kisiovem a Tomášem Zavřelem odklidit její tělo. Není ale zdaleka jediným, kdo má v rodině problémy se zákonem.

Jeho otčím byl totiž Jakubovou matkou Danou obviněn z domácího násilí a pohlavního zneužívání. Za to mu hrozilo až osm let vězení, ale Doležalová nakonec obvinění stáhla. Jejího bývalého milence Pavla Okapala do vězení ale stejně nakonec zavřeli.

Měl totiž dvouletou podmínku za to, že na Jakuba vytáhl při potyčce s Danou sekeru a tu porušil tím, že byl chycen opilý.

Na lavici obžalovaných stane ještě jednou a to společně s Doležalovou. Oba jsou obviněni z ohrožení mravní výchovy dvou dětí, které vychovávali jen v zahradní chatě a spali s nimi společně na jedné špinavé matraci. V přístřešku vysloužil 4 roky za mřížemi., takže se děti koupaly jen jednou týdně u tety. S rodiči často kouřily a popíjely alkohol.

Je tak možné, že se Doležalová i Okapal brzy připojí k Jakubovi. Ten si za svou roli ve vraždě patnáctileté Petry vysloužil 4 roky za mřížemi

Související články

Další články