Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

HROZNÁ TRAGÉDIE: Další školačka se oběsila v přímém přenosu!

Obrovská tragédie!
Zdroj: facebook.com
Teprve čtrnáctiletá dívka se v neděli ve tři hodiny ráno oběsila na šátku ve sprše v domě svých pěstounů. Sebevraždu vysílala online na Facebooku, a než k ní došlo, sdělila své kamarádce, že chce zemřít. Než stihla policie zasáhnout, dívka byla mrtvá.

Další obrovská tragédie se stala na Floridě v Miami. Čtrnáctiletá Nakia Venant se oběsila v přímém přenosu v koupelně svých pěstounů. Její biologická matka je naprosto přesvědčena o tom, že za její smrt může sociální systém.

Série oběšení v přímém přenosu bohužel pokračuje. Nakia Venant se oběsila na šátku ve sprše v domě svých pěstounů, se kterými žila. Hrůznou sebevraždu vysílala online přes sociální síť Facebook.

V inkriminovanou dobu náhradní rodiče dívky spali. Dívku našli v neděli ve tři ráno mrtvou. Dívka byla své biologické matce odebrána potom, co ji měla matka údajně bít. Od té doby vystřídala přes deset rodin a neměla to vůbec jednoduché.

Když dívce bylo sedm let, mělo ji sexuálně napadnout jiné dítě v pěstounské péči. To se samozřejmě na Nakii podepsalo. O své smrti informovala spolužáky na Facebooku. Řekla, že už dál nechce žít.

„Jsem strašně unavená, můj život je úplně zbytečný. Už nechci dál,“ napsala své kamarádce krátce před sebevraždou. Bohužel, než policie přijela do domu, dívka byla mrtvá. Biologická matka dívky je naprosto zdrcená.

Související články

Další články