Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hrozivý úplněk nastane už dnes odpoledne: 3 věci, na které si dejte dobrý pozor

Zdroj: archiv
Dnes ve 14:36 hodin odpoledne nastane úplněk, který ani tentokrát spoustu lidí neušetří. Měsíc vám může se životem pořádně zamávat. Proto je dobré být ve střehu a dát si pozor především na tyto tři věci!

Magická moc Měsíce je nevyzpytatelná a během úplňku je dobré být ve střehu. Dnes ve 14:36 dosáhne vliv úplňku svého maxima, ale nepříjemnosti můžete na sobě pozorovat už nyní. Zvlášť se intenzivní měsíční svit podepisuje na naší psychice!

Buďte opatrní a soustřeďte se především na tyto tři věci:

1. Nevěra

Zejména Váhy, v jejichž znamení tento úplněk je, by měly dnes zůstat raději doma. Pokud totiž vyrazí na večírek nebo i obyčejnou sešlost s přáteli, dost pravděpodobně to zamává s jejich partnerským životem. Jste-li zadaní, zůstaňte raději v pelíšku. V opačném případě se vám to může krutě nevyplatit!

2. Důležitá rozhodnutí

Podpisy smluv, změnu pracoviště či tužby po potomkovi si nechte na příští týden. Jestliže s důležitými rozhodnutími přijdete během víkendu, nepřinese to nic dobrého. Naopak může Měsíc způsobit, že se vám velká přání nevyplní.

3. Situace vyžadující pozornost

Úplněk do značné míry zamává s naším spánkem. Je to tak, o víkendu se nebudeme probouzet příliš čilí. Proto odborníci radí, abyste odložili úkoly, které vyžadují zvýšenou pozornost a opatrnost. I obyčejná cesta autem do supermarketu se může zvrhnout v něco, co rozhodně nechcete prožít.

Související články

Další články