Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hrozivé video ze záplav v Číně: Voda zabila bezmocného muže

Představte si, že jste uvězněni ve svém vlastním domě, který se pomalu sesouvá do rozbouřené vody. Na břehu stojí lidé a volají na vás, ale vy se k nim nemáte jak dostat a víte, že ani od nich se žádné pomoci nedočkáte.

Přesně takovou dramatickou událost se podařilo natočit v jihočínské provincii S'-čchuan, kterou v těchto dnech sužují nejhorší záplavy za posledních cca 50 let. Záznam ukazuje osamělého muže stojícího na balkoně torza třípatrového domu uprostřed rozvodněné řeky. Po několika desítkách sekund se budova zhroutí a pohřbí nešťastníka ve svých troskách.

Celá šokující scéna se odehrála před zraky mužových sousedů, kterým se z domu podařilo zavčas uprchnout. Přestože se nacházeli jen několik metrů od něj, nemohli dělat nic jiného než bezmocně přihlížet.

Záplavy v S'-čchuanu zasáhly oblast, ve které žije přibližně 360 000 lidí. Velká voda poškodila nebo zničila přibližně 300 domů a více než 6100 místních obyvatel již muselo být evakuováno.

Mohlo by vás zajímat

Další články