Modelky Tereza Budková (24), Nikola Buranská (22) či Eva Čerešňáková (29) na svou postavu opravdu dbají. Vědí, že nic není zadarmo. Ale jestli si myslíte, že si i nějakou tu laskominu nedopřejí, tak to jste na omylu. Dokonce hned po cvičení se holky vrhly na koblihy, jako by sladké týdny neviděly.

Ale ani jedna z nich neměla výčitky. Přeci jen si předtím daly pořádně do těla na speciálním cvičení ve skafandru, který je pod proudem. Za dvacet minut procvičily efektivně všechny svaly. Možná i ty, o kterých nevěděly.

To ocení hlavně Tereza, kterou po dodělání policejní akademie čeká perný rok, kdy bude cestovat nejen po Evropě, ale dokonce se chystá zkusit modeling i ve slunném Miami.

Zato Nikola si spíš už nakupuje zimní oblečení. Stěhuje se totiž s přítelem, fotbalistou Filipem Novákem do Dánska, kde čutálka získal angažmá. Tam si ale moc sluníčka nedopřeje, ani tato země není vyhlášená na módní průmysl, tak Nikola bude stále na cestách mezi Dánskem a Českem.

To poslední z trojice Eva už pomalu modeling věší na hřebík a vydala se na dráhu spisovatelky. V listopadu se chystá vydat svou prvotinu. „Cílem mé knihy je dodat odvahu k tomu, abychom se nebáli jít si za svými sny, a to i přes vše, co nám život vmete do cesty. V životě je všechno často náročnější a jiné, než se na první pohled může zdát, ale i po sundání růžových brýlí vím, že ty zkušenosti stojí za to."

Tak si z holek vezměte příklad. Sportujte, ale zas se nesmí nic přehánět, klidně si bez výčitek dopřejte i nějakou tu sladkou neřest, žijeme přeci jen jednou.