Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hřejete si na prsou nevěrného hada? Odhalí ho těchto 5 věcí!

Zdroj: Profimedia.cz
Dost už bylo nevěrníků a zlomených srdcí, nemyslíte? Nebylo by fajn rozpoznat signály nevěrných záletníků? Máme pro vás 5 věcí, které vám pomohou včas zakročit a s nevěrným slabochem se rozloučit.

Žijeme ve zvláštní době, kdy vztah už zdaleka není takovým závazkem a nevěra už není takovým hříchem. Dokonce existují i názory, že by se čas od času nějaký ten zálet nemusel řešit a že vydržet po boku jednoho člověka několik let je prakticky nemožné. No necháme to na každém z vás, jak moc velkým hříchem nevěra je, ovšem pokud se přikláníte k tomu, že jde o hnus, který se ve vztahu prostě nedělá, máme pro vás 5 rad Chcete včas odhalit nevěrného zrádce? Postačíte si s těmito informacemi.

1. Přehnaně milý, všímavý a nekonfliktní

Ne nadarmo se říká, že nevěrný chlap je zlatý chlap. Přijdete si najednou, že vás z ničeho nic na rukou nosí a váš vztah je téměř bez chyby? Nechceme vás děsit, ale dost často za takto pozorným partnerem stojí milenka. V domnění, že když bude vzorný, si ničeho nevšimnete, se z partnera stává dokonalý miláček.

2. Neustále ve střehu a připraven odpovědět

Nevěrní muži si moc dobře uvědomují, že je potřeba připravit si uvěřitelné lži a být stále ve střehu. Co kdybyste se náhodou zeptala na něco nečekaného... Nebojte se, ovšem není možné neustále zatloukat a zatloukat Jakmile uvidíte, že váš milý nějak nápadně a rychle odpovídá na všechny vaše dotazy, bude něco špatně.

3. Je to sice průhledné, ale bez telefonu se nehne

Je pravda, že chodit s telefonem i na záchod může být pouhou závislostí a nemusí to nutně znamenat, že máte doma nevěrníka, ovšem jde o dost dobrý ukazatel Je tedy čas zpozornět a být na pozoru.

4. Jeho denní program je nemožné zmapovat

Nevěrníci většinou nevědí, co se stane v pondělí a jestli je přepadne chuť na milenku ráno nebo večer. Nedivte se tedy, že zmapovat denní režim takového muže je nadlidským úkolem. Na tomto bodu se panáčkové většinou prozradí, protože jejich neustálé náhody za chvíli začnou být zvláštní každé z nás.

5. Tisíce koníčků a přátel

Dříve jste ho nemohla zvednout z gauče a najednou je samá aktivita a akce, na které vás ovšem nebere. To jsou samé pánské jízdy, pivko s kamarádem nebo tenisový turnaj opakující se každý týden To už je podezřelé a mějte se tak neustále na pozoru.

Související články

Další články