Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrdinové prvních VyVolených: Co dělají dnes? Michal se ukrývá, Regina živoří, Zvěřina organizuje trhy! Co dělá zbytek?

Zvěřina, Zajac a Dobrovodský se podívali do Vily i letos.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Osm let po prvních VyVolených se hrdinové první řady spíše kriminalizovali, než prosadili. Asi nejkřiklavějším případem je Michal Fraš (30), drobný zlodějíček, pro kterého si v blahé paměti do Vily přišli stejně jako pro Thomase Castella. Fraš se v současnosti ukrývá před věřiteli v Irsku, kde se má podle našich informací dopouštět drobných podvůdků na zde pracujících Češích, což je téma, ke kterému se ještě vrátíme.

Zle nedobře je na tom i Regina Holásková (35), bývalá striptérka z Brna, která si pořídila dceru s narkomanem Pavlem T., dnes dost živoří a bojuje o navrácení dcerky Paoly Iris (5) zpět do své péče, kvůli čemuž odmítla i návrat do Vily. Dceru jí odebrala sociálka (vychovávají ji rodiče Pavla) poté, co s ní přebývala v nevyhovující chatce u Brněnské přehrady, což provázelo několik excesů.

Nejlépe se má asi Petr Zvěřina z Václaváku (35), který se úspěšně živí jako DJ a promotér trhů. Jak se nám podařilo zjistit, tento víkend pořádá v pražských Hlubočepích Zámecké trhy s farmáři a degustací, takže zle se asi nemá!

Špatně na tom není ani exVyVolená Wendy, která se živí jako kosmetička a vizážistka, chystá na Kolínsku veselku a na Tři krále příští rok má termín porodu.

Divoký život vede Emil Zajac (38), ten se roky pokoušel uchytit v šoubyznysu, pak pracoval jako kulisák v Divadle Kalich a chvíli, než přišel o řidičák, se živil i jako řidič kamionu. Nedávno se trapně pokoušel dostat znovu do VyVolených, kam ho Prima nakonec na víkend pustila, aby přestal obtěžovat. Momentálně stále sní o tom, že bude hercem, kvůli čemuž absolvuje různé kurzy. Jeho snem je postavit si identickou vilu, jakou zažil v televizi. Tak hodně štěstí.

A co dělají ostatní VyVolení? A co že to provádí za nechutnosti Fraš v Irsku?

Již brzy na eXtra.cz!

Související články

Další články