Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hrdina zachránil ženu z porouchaného výtahu a sám přitom zahynul. Před smrtí jí ještě popřál do nového roku

Stephen Hewett-Brown žil v Bronxu a v budově se ocitl jenom kvůli
silvestrovskému večírku.
Zdroj: google+
+ Další fotografie
Smutný začátek roku zažila skupina obyvatel newyorského výškáče. Před jejich očima totiž umíral mladík zaklesnutý ve výtahu. Ten ještě před svou smrtí stačil zachránit ženu, která s ním cestovala.

Do půlnoci a nového roku zbývalo už jen kolem půlhodiny, když dvaačtyřicetiletá Erude Sanchez nastupovala společně se svým synovcem do výtahu budovy na newyorském Manhattanu. Dole bylo z důvodu oslav rušno, a proto si nikdo příliš nevšímal podivných zvuků, které výtah vydával. Hned po rozjezdu se však zastavil a všech cestujících se zmocnila panika.

Společnými silami se snažili vypáčit dveře, což se jim následně také podařilo. Ne všichni z něj ale už bohužel stačili uniknout.

Když bylo jasné, že výtah se znovu dává do pohybu, jeden z pasažérů, pětadvacetiletý Stephen Hewett-Brown, už jenom stačil strčit do Sanchez, které ještě popřál šťastný nový rok. Klesající výtah ho následně zamáčkl mezi podlahou třetího patra a stropem kabiny.

Vyděšení cestující ihned volali linku 911 a sami se snažili uvízlého muže z výtahu vyprostit. Stephen byl ve velkých bolestech a stěžoval si, že nemůže dýchat. Hrůzné podívané přihlížela i jeho přítelkyně.

Přivolaní hasiči ho z výtahu vyprostili, muž svým zraněním ale podlehl hned po příjezdu do nemocnice.

Výtah budovy na Broome Street byl svými poruchami přitom pověstný, a kdyby měl někdo zájem na jeho opravě, ke zbytečnému neštěstí možná vůbec nemuselo dojít.

Související články

Další články