Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hrabě Martucci bude dědit italské panství: Víme, kdo se na něj lepí a co chystá!

Domenico Martucci se stala nyní právoplatným dědicem nemovitostí
v italském městě Peschici.
Zdroj: Profimedia.cz, archiv, koláž Ondřej Karpíšek
+ Další fotografie

Zámek rodiny Martucciových už zažil leccos. Pobýval v něm Domenico Martucci (38) v době, kdy chodil s Ivetou Bartošovou (†48), zpěvačku tam pak odvezl v těžkých chvílích Zdeněk Macura (40) a nyní se z něj vrátila Vlaďka Šuleková, bývalá týraná žena, jejíž manžel ji děsil halucinacemi o oku své matky, které se prý objevovalo v její vagině.

Rodinné sídlo v Itálii prý není žádná Hluboká nad Vltavou a podle svědků, kteří na místě byli, je třeba na objektu spousta investic a práce, co se zevnějšku týče. Zato uvnitř si rodina stále dopřává služby služebnictva, které je při každé návštěvě z Česka připraveno na značce. „Dnes mi moji rodiče dali obrovský důkaz, že mi důvěřují na 100 %. Tatínek s maminkou se domluvili a dnes přepsali na moje jméno veškerý majetek. Díky tomu bude možné v budoucnu hodně ušetřit na daních,“ pochlubil se Martucci na Facebooku.

A právě Šuleková, která se nyní pohybuje v podivném trojúhelníku Macura, Martucci a Rychtář, si v sídle Martucciů užívala několik dní. Podle jejích slov tam domlouvali další pokračování projektu proti domácímu násilí, zatímco Macurovi už zbylo jen pěstování rajčat. Jakmile ale Vlaďka dorazila do Čech, upalovala za Rychtářem, aby s ním strávila téměř celou noc v domě v Uhříněvsi, odkud se ráno musel vdovec vystěhovat. „Chceme dovážet do Čech italské umělce,“ prozradila svůj záměr Vlaďka a vzhledem k tomu, že Martucci a Josef Rychtář (56) proti sobě vedou už dlouhodobé boje a posílají si smsky, které vypadají jak google translatorem přeložený text gangu z Bronxu, muselo se sejít psychiatrické konzilium, aby pochopili, co za plány tahle parta kutí dále. Možná nakonec skončí na zámku v Itálii všichni tři, Vlaďka bydlí u matky v Plzni a Rychtář musel opustit vilu v Uhříněvsi a teď obývá menší domek v Říčanech, kde má sídlo firmy, ale do útulného bydlení to má podle svědků hodně daleko.

Související články

Další články