Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HOROSKOP: Víme, co vám přinese podzim! Koho čeká rozchod a koho osudová láska?

Na koho čeká pravá láska a kdo se může připravit na rozchod?
Zdroj: profimedia.cz
Léto pomalu končí, a tak se můžeme těšit na další roční období, které nám přinese určitě spoustu novinek. Zeptali jsme se hvězd, jestli se máme podzimu bát a očekávat katastrofy, nebo nás nemine příjemné zpestření!

Tak jak to bude letos na podzim? Kdo se může těšit na padající listí a romantiku a na koho se chystá pohroma v podobě krachu partnerství? Zeptali jsme se hvězd za vás a neseme vám důležitá poselství.

BERAN

Berani si po dlouhé době užijí podzimní romanci se vším všudy. Dokonce byste se letos na podzim mohli zamilovat do své osudové lásky, kterou poznáte hned na první pohled, no nejsou to víc než dobré zprávy?

BÝK

Býci si zažijí opravdové peklo, které by mělo přetrvávat až do konce zimy, takže se obrňte trpělivostí. Vše se opět v lepší obrátí, to si buďte jisti.

BLÍŽENCI

Blížencům by se na konci září mělo dostat odpovědi na zásadní otázky ohledně jejich života. Je tedy možné, že vás čeká nějaké zklamání, ovšem mějte na paměti, že všechno špatné je pro něco dobré.

RAK

Pokud žijete v dlouhodobém vztahu, mohlo by vás na začátku listopadu čekat něco důležitého v podobě žádosti o ruku nebo těhotenství. Máte se tedy na co těšit.

LEV

Lvi už celé léto zažívají traumata a vztahové krize, které by se měly na konci října postupně zlepšovat a konec podzimu by měl být tedy ve znamení klidu a míru. Na pořádné vzplanutí a lásku si ovšem musíte ještě počkat.

PANNA

Podzim pro vás bude ve znamení nových nadějí a nových začátků. Je tedy možné, že vás nějaký ten rozchod čeká, ovšem hvězdy si nemyslí, že by vás to nějak víc zasáhlo a ponořilo do smutku.

VÁHY

Váhy čeká opravdu strašidelný podzim. Hned ze začátku se začnou vaše vztahy, a to ne jen ty partnerské, komplikovat a krize se potáhne až do vánočního období. Připravte se tedy na tyto emočně vypjaté chvíle.

ŠTÍR

Štíři by mohli letos na podzim zažít velké odmítnutí, což oni sami opravdu nemají rádi. Jejich povaha není zvyklá, že by je někdo odmítal, a tak pro ně bude podzim opravdu nepříjemným obdobím.

STŘELEC

Střelci si budou letošní podzim pamatovat ještě dlouho! Už slyšíte znít zvony? Čeká vás svatba, a to buď přímo vaše, nebo velmi blízkého člověka, radujte se tedy a těšte se hlavně na říjen.

KOZOROH

Kozorozi mají obecně podzimní období dost komplikované. I letos se budete muset vypořádat s depresivními stavy a nervozitou, která ve vás bude. Letos by vám to ovšem mělo jít celkem bez problémů.

VODNÁŘ

Vodnáře čeká těžké období, kdy se budou muset vypořádat a naučit žít se samotou. Samota pro vás tedy může představovat různé věci. A tak nelze přesně určit, na co se připravit. Podzim vám ovšem dá lekci.

RYBY

Vás čeká od října opravdový ráj. Bude se vám dařit vše, na co jen sáhnete, a tak se nebojte experimentovat a zkoušet i věci, kterých se bojíte. Uvidíte, že u vás dojde k opravdovému naplnění, ve kterém se láska hledá nejlépe.

Související články

Další články