Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na úterý: Berany čekají starosti, Lvi budou mít z hlavy džungli

Horoskop na dnešní den úterý 23. 3. 2021: Berany čekají starosti
Zdroj: Pixabay
Denní horoskop
V úterý 23. 3. 2021 slavíme Mezinárodní den meteorologie a bouřit se nám budou hlavy pěkně! Pro Štíry bude lítat ve vzduchu vášeň, Vodnáři zpomalí a Střelci budou lítat na svém obláčku. Co si přichystaly hvězdy na tento den pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Je skvělé, jak poslední dobou vše zvažujete a berete v potaz pro a proti. Je to u vás docela nezvyk. Většinou vše tlačíte na sílu a urputně lpíte na tom, o co stojíte. Trocha klidu vám teď pomůže.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, Rybičky, zkuste dnes tak trochu plout s proudem. Není všem dnům konec a bude brzy líp, na sílu však nic nevyřešíte. Karta se brzy obrátí, a to k lepšímu!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dejte si dnes pozor na lásku, čekají vás starosti. Mohlo by to vyústit do hlubšího konfliktu, který budete stěží v následujících dnech napravovat. Navíc, ten by byl především vaše iniciativa.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Věřte, že na světě dobří lidé stále jsou! I když máte v posledních dnech pocit, že na ně zrovna nemáte štěstí. Karma však funguje i pro ty dobré skutky, co dáme, se nám vždy vrátí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6)

Na sklonku života je příliš pozdě litovat toho, co jste nezkusili. Zkuste žít trochu „carpe diem“, alespoň tolik, kolik je vám vlastní a přirozené. Nebojte se svých snů a najděte vůli je uskutečnit!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vy máte dnes pořád tendenci řešit něco, do čeho vám ale vůbec nic není. Hoďte se do klidu, Raci, někdy se vás na názor zkrátka nikdo neptá.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Největší džungle je pro vás dnes vaše hlava. Stejně jako džungle se dokáže měnit, dokážete i vy ovládnout svoje myšlení, pokud budete s vaší hlavou vědomě pracovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdo kolem vás si v poslední době dopřál drahou věc, kterou mu budete závidět, protože sami jste si nikdy nic takového nekoupili. Víte, že se říká Přej a bude ti dáno?

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy, potřebujete pracovat na svém sebevědomí, smířily jste se s tím, co máte, a netoužíte po ničem víc? To je celé špatně! Nikdy nenechte nikoho, aby vás přivedl na myšlenku, že si v životě něco nezasloužíte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pro Štíry bude dnes ve vzduchu lítat neuvěřitelná sexuální energie. Využijte toho a poddejte se svým vášním a touhám. Mezi námi, hvězdy přeji i netradičním sexuálním praktikám…

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vy si teď žijete na úplném obláčku, všechna znamení by vám mohla závidět! Ve všem se vám daří a získáváte zasloužený obdiv ostatních. Užívejte si ho, ostatní by se od vás mohli učit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi, užijte si svoje úterý, protože tenhle den bude pro vás vážně skvělý. Je obdivuhodné, jakou v sobě máte momentálně sílu se opřít do všeho, co chcete, a naprosto záříte. Perfektní!

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na březen ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy