Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Horoskop lásky pro nezadané: Co vás čeká ve druhé půlce léta? Býci se spustí s bývalými a Panny najdou životního partnera!

Léto ještě není u konce, nezoufejte!
Léto se nám přehouplo přes polovinu a vy jste si ho ještě ani pořádně neužili? Ještě jste nenašli svou letní lásku nebo flirt, na který byste pak po celý rok vzpomínali? Chyba! Inspirujte se naším horoskopem lásky pro nezadané, který vám poradí, kde nejlépe si léto zpestříte právě vy.

Beran

Nebaví vás žádní nudní patroni, ale naopak přátelští, možná i trochu panovační jedinci, se kterými se nikdy nebudete nudit. Možná to dokonce bude lev, kdo v druhé půlce léta otřese vaším světem. Na takového jedince narazíte na místě společného zájmu a zaujme vás tím, že vám zpočátku bude připadat jako podivín. Při hlubším zkoumání vám to ovšem vadit nebude.

Býk

Ex faktor alert! Letos v létě vás pravděpodobně místo slunce spálí i vášeň nějakého bývalého. Třeba se bude jednat jen o bývalou známost, buďte ovšem připraveni. Tento jedinec rozhodně nebude brát ne jako uspokojující odpověď a nakonec vás stejně dostane. Jen bacha na city!

Blíženci

V druhé půlce léta vás nažhaví jedinec, který bude vypadat starší, silnější a rozumnější! Nejprve vám bude připadat, že je nudný, ovšem později se ukáže, že vám imponuje, protože si poradí s vaší povahou. Potkáte ho jedině někde na prosluněné dovolené, kde si budete moci vychutnat, jak vás pálí letní žár!

Rak

Vřelý hoch se smyslem pro dobrodružství vás uhrane tím, že vás dokáže uchlácholit, když to bude potřeba. Dokonce se za vás postaví ve chvíli nejvyšší potřeby. Potkáte ho během konfliktní situace, kterou hravě vyřeší a po zbytek léta vás bude bavit svým charakterem.

Lev

Letos v létě si trochu naběhnete. Vaší letní známostí bude jednoznačně ten nejhorší hejsek z celé party, který už obtáhl, co se dá a vy nebudete výjimkou. Ne, že by vám to činilo potíže nebo se vám to nelíbilo.

Panna

Připravte se na někoho, kdo vás dostane hned od začátku a vy se rozpustíte ve vášnivém letním žánru. Potkáte totiž někoho, kdo by docela dobře mohl být vaším panem pravým nejen na zbytek léta, ale i na zbytek života. Když se seznámíte, paradoxně nebudete v kondici k randění, ale on vaše bebíčka z minulosti zahojí.

Váha

Čeká vás žhavá aférka s nějakým sexy studentíkem, která nevěstí nic dobrého. Nemusí to být nutně někdo mladší než vy, ale rozhodně někdo, kdo k vám bude vzhlížet. Touto letní romancí se rozhodně nebudete chtít nikde chlubit.

Štír

Už ho znáte a ve vašem životě se objevuje, ale nikdy jste o něm neuvažovala jako o potenciálním vzplanutí. Okolnosti vám jej však ukáží v novém světle a věci naberou úplně jiné obrátky!

Střelec

Vypadá to, že na vás čeká nějaký bývalý potížista s komplikovanou minulostí. Potkáte ho na veřejném frekventovaném místě, dost možná například v nemocnici, a potkáte ho právě včas. Od své minulosti se totiž snaží oprostit a vy mu můžete pomoci.

Kozoroh

Uletíte s někým, koho znáte z minulosti a buď jste spolu již uletěli a bylo to tajemství, nebo to jako tajemství držel pod pokličkou on. Teď byla ovšem nastavena nová pravidla a ta stanoví, že žádná další tajemství se nebudou udržovat. Tentokrát by to mohlo být o něčem úplně jiném.

Vodnář

Na sklonku léta zavadíte o někoho, kdo je starší, bohatší a zajištěný a bude vám naprosto imponovat. Pamatujete si na pana Božského ze Sexu ve městě? Uvíznete společně v nějaké ošemetné situaci, ve které byste se za normálních okolností ani neocitli. Bůh ví, co vás tohle léto ještě čeká!

Ryby

Až to budete nejméně čekat, objeví se někdo, kdo otřese vašimi životními jistotami. Společné budete mít hlavně to, že ani jeden nehledáte závazek, ale až se poznáte, ani jeden se mu nebudete bránit. Na takového milence narazíte daleko od domova, někde, kde je vám krásně, kde vám ani nebude proti srsti zůstat napořád.

Mohlo by vás zajímat

Další články