Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hororová macecha: Nevlastního syna (4) uvařila zaživa!

Tohle je žena, která je zodpovědná za smrt nevlastního syna.
Odporné a nepochopitelné! Takové bylo chování mladé macechy Anny Ritchie, která brutálně potrestala svého nevlastního syna. Ráno našla chlapečka v posteli bez známek života. Volala policii a záchranku a vůbec jí ze začátku nedošlo, že za všechno může ona. A to činem, který spáchala večer předtím.

Čtyřletý Austin Cooper podle ní zlobil a zasloužil si trest. Šílenou macechu nenapadlo nic jiného, než že mu strčí nožičku do vařící vody! Pak ho normálně vzala a uložila do postele. Vůbec jí prý nedošlo, že by se chlapci mohlo po tomhle brutálním chování něco stát!

Záchranáři už nemohli ráno nic dělat a chlapce odvezli do nemocnice na pitvu. Když jim obludná macecha začala popisovat, co s nebohým chlapcem pár hodinami vyváděla, odvezli si ji muži zákona rovnou se sebou!

Až výsledky pitvy ukážou, co je příčinou smrti, ale noha ponořená v horké vodě bůhví jak dlouhou dobu s tím určitě bude mít něco společného. Těžko říct, jestli šílená žena neskončí spíš v blázinci, nebo ve vězení. Tohle snad totiž nemůže nikoho normálního ani napadnout!

Související články

Další články