Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Honza Nedvěd (73) slaví narozeniny: Pavlínka před oslavou přibrala, s bráchou se nebaví

+ Dalších 5 fotografií
Všechno nejlepší
Král táboráků Jan Nedvěd (73) slaví už třiasedmdesátiny. Písničky jako Stánky, Podvod nebo Růže z papíru musí znát snad každý. Jméno legendárního písničkáře ale lidem utkvělo i z jiného důvodu. Zatímco svět slavil příchod nového milénia, Nedvěd se radoval z nové lásky. Sbalil 17letou pokladní Pavlínku, kterou si později vzal a je s ní dodnes. Ale byla to tehdy pořádná ostuda!

Ženy a muži propastných věkových rozdílů se dnes párují jako na běžícím páse. Třeba takový Bohuš Matuš (46) a jeho Lucinka (16) jsou vzorovým příkladem. Všichni by si ale mohli chodit pro rady k Honzovi Nedvědovi (73), který tento „trend“ odstartoval!

Slavný písničkář se před téměř dvaceti lety zamiloval do tehdy 17leté pokladní Pavlínky. Na její kase platil nákup, zalíbila se mu a slovo dalo slovo. Byl to skandál jako hrom, dělí je totiž rovných 35 let. Jan s Pavlínkou ale na názory jiných kašlali, a přestože se v roce 2002 na chvíli rozešli, o dalších deset let později se s velkou pompou brali v Lucerně před zraky tří tisíců lidí.

„První dva roky to bylo takové hledání. Jsem totiž nesnesitelný v momentě, kdy se někdo jakoby postaví mezi mě a hudbu. Ale pak si Pavlínka našla cestu, která nám vyhovuje oběma, a od té doby je to téměř idylický vztah," svěřil Nedvěd deníku Aha!

Svatba se odehrála na koncertě Honzova bratra Františka Nedvěda (72), s nímž kdysi tvořil nerozlučnou dvojici. Dokonce spolu vyprodali Strahov, přišlo na ně na 70 tisíc lidí. Po Janově odchodu do důchodu se spolu ale bratři nebaví. Nevyloučili však, že se spolu na jevišti ještě někdy objeví.

Nezměnil se přitom jen Honzův vztah s bráchou, ale radikálně se proměnila i vizáž Pavlínky. Ta už dávno není rozkošná dívka, ale pořádná žena krev a mlíko.

Dvojice se v posledních letech téměř vůbec neukazuje na veřejnosti. Pavlínka, která prý stále v Praze pracuje jako pokladní, nechce být středem pozornosti. Tak snad žijí za zavřenými dveřmi šťastný a naplněný život.

Mohlo by vás zajímat

Další články