Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Honza Musil řeší NEBEZPEČNÉ VZTAHY! Setkání s nevěrou bolí!

Tenhle díl bude stát za to!
Zdroj: TV Brrandov
+ Další 3 fotografie
Dalo by se říct, že se ostřílenému moderátorovi v osobním životě velice daří – před časem se znovu vrátil na televizní obrazovky díky pořadu Nebezpečné vztahy, narodila se mu vnučka a se svým partnerem uzavřel registrované partnerství. Kdo by tedy čekal, že bude v brzké době muset řešit nevěru ve vztahu? Naštěstí pro něj ale ne ve vlastním.

Již v sobotu uvede TV Barrandov další díl Nebezpečných vztahů a tentokrát bude ve studiu pořádné horko. Ivana se totiž nemůže zbavit dojmu, že je jí její přítel nevěrný s kolegyní z práce. „Mám instinkt a prostě mám pocit, že je něco jinak,“ říká s naprostým přesvědčením.

Její partner však tvrdí, že je za vším jenom práce: „Dokud nepostavíme dům, tak mám volnější režim, vždyť to má logiku.“ Ženský instinkt však bývá velice silný a málokdy se mýlí.

Již tak napjatou situaci mezi tímto párem okoření další host, kterým je právě zmiňovaná kolegyně z práce. A když pohledná blondýnka v přiléhavých šatech prozradí, že jí její spolupracovník nepřijde ošklivý, začne se v Ivaně doslova vařit krev a neudrží, co má na jazyku: „Prostě si myslím, že spíš s mým chlapem!“ Ivanu však čeká překvapivé odhalení.

Jak si s tímto roztrpčeným párem poradí Honza Musil, můžete vidět již tuto sobotu v 17:20 na TV Barrandov.

Související články

Další články