Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hongkongský miliardář chtěl za peníze přeorientovat svou lesbickou dceru. Napsala mu otevřený dopis, který čte téměř celý svět. Víte, co mu odpověděla?

Gigi Chao vypadá se svou přítelkyní velice spokojeně.
Zdroj: profimedia.cz

Hongkongský miliardář Cecil Chao vyznává tradiční hodnoty, a proto se dlouhou dobu nedokázal smířit s tím, že se jeho milovaná dcera Gigi (34) hlásí k homosexuální orientaci a již devět let žije se svou partnerkou. Vypsal dokonce neuvěřitelně vysokou odměnu tomu, kdo jeho dceru přeorientuje, a ona si tak najde manžela a porodí děti jako všechny „ostatní“ hodné holčičky.

Gigi se s tatínkovou absurdní nabídkou evidentně nedokázala smířit, a tak mu napsala otevřený dopis, ve kterém jej ujišťuje, že její lásku si nezíská žádný muž ani za všechny peníze světa.

Dopis, který začíná slovy „Drahý tatínku“, má otci vysvětlit, že nadešel čas, aby se s odlišnou orientací své dcery zkrátka smířil. V krásných a dojemných větách vyznává otci upřímnou lásku, chce, aby byl šťastný, aby na ni byl hrdý a aby jí odpustil hanbu, se kterou se možná musí potýkat.

Dále otce v dopise ujišťuje o tom, že je šťastná a že svou partnerku si nevybrala proto, že by nenarazila na vhodného muže, ale proto, že ji zkrátka miluje nejvíc ze všech lidí na světě.

Dopis, který uveřejnila všechna velká média, obletěl svět a vzbudil vlnu emocí nejen z řad lidí menšinové orientace.

Odvážná Gigi se stejně tak jako Johanka z Arku pravdy ani veřejného lynčování zkrátka nebojí.

Související články

Další články