Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hongkongský miliardář chtěl za peníze přeorientovat svou lesbickou dceru. Napsala mu otevřený dopis, který čte téměř celý svět. Víte, co mu odpověděla?

Hongkongský miliardář chtěl za peníze přeorientovat svou lesbickou dceru. Napsala mu otevřený dopis, který čte téměř celý svět. Víte, co mu odpověděla?
Zdroj: profimedia.cz

Hongkongský miliardář Cecil Chao vyznává tradiční hodnoty, a proto se dlouhou dobu nedokázal smířit s tím, že se jeho milovaná dcera Gigi (34) hlásí k homosexuální orientaci a již devět let žije se svou partnerkou. Vypsal dokonce neuvěřitelně vysokou odměnu tomu, kdo jeho dceru přeorientuje, a ona si tak najde manžela a porodí děti jako všechny "ostatní" hodné holčičky.

Gigi se s tatínkovou absurdní nabídkou evidentně nedokázala smířit, a tak mu napsala otevřený dopis, ve kterém jej ujišťuje, že její lásku si nezíská žádný muž ani za všechny peníze světa.

Dopis, který začíná slovy "Drahý tatínku", má otci vysvětlit, že nadešel čas, aby se s odlišnou orientací své dcery zkrátka smířil. V krásných a dojemných větách vyznává otci upřímnou lásku, chce, aby byl šťastný, aby na ni byl hrdý a aby jí odpustil hanbu, se kterou se možná musí potýkat.

Dále otce v dopise ujišťuje o tom, že je šťastná a že svou partnerku si nevybrala proto, že by nenarazila na vhodného muže, ale proto, že ji zkrátka miluje nejvíc ze všech lidí na světě.

Dopis, který uveřejnila všechna velká média, obletěl svět a vzbudil vlnu emocí nejen z řad lidí menšinové orientace

Odvážná Gigi se stejně tak jako Johanka z Arku pravdy ani veřejného lynčování zkrátka nebojí.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy