Hollywoodská herečka a bývalka Marilyna Mansona, Rose McGowan, sdílela na svém Twitteru svou fotografii, ke které napsala: „Toto je dívka, které ublížilo monstrum. Vaše mlčení ji nechává zahanbenou.“

Rose vyzvala další hollywoodské herečky, aby se ozvaly a potvrdily, že je známý producent Harvey Weinstein sexuálně obtěžoval. Sama tvrdí, že byla Weinsteinem znásilněna ve svých 20 letech. Weinstein byl dokonce vyhozen ze své vlastní firmy na základě několika obvinění, která padla na jeho hlavu.

Weinstein má na svém kontě 300 nominací na Oscara. Známá herečka Meryl Streep ho dokonce nazvala Bohem.

Další hollywoodská herečka, která potvrdila sexuální obtěžování, je krásná Ashley Judd.

Bývalá moderátorka Lauren Sivan v pátek přiznala, že ji jednou Weinstein uvěznil v hotelu na soukromém večírku a masturboval před ní, dokud neejakuloval.

Ve skandálu figurují i jiné hvězdy jako Amber Tamblyn, America Ferrera, Brie Larson, Brooklyn Decker, Patricia Arquette, Jessica Chastain a Heather Matarazzo. Udělaly to herečky pro roli nebo pro peníze, nebo se staly pouze oběťmi?

Spousta hvězd se ke skandálu se známým producentem nevyjádřila. Rose McGowan prý za své mlčení dostala 100 000 dolarů. Kdo další se přizná, že byl vlivným a bohatým producentem zneužíván?