Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Holky, bacha! V Česku se to slavnými muži jen hemží, teď je tu i tenhle hezoun

Luke Pasqualino je kus.
+ Další fotografie
Nejenže se teď v pražských ulicí toulá hvězda 50 odstínů šedi Jamie Dornan, někde tam venku je i tenhle týpek z uhrančivýma očima.

Fanynky a fanoušci seriálu Tři mušketýři pochopitelně vědí, že jde o Luka Pasqualina (25), který hraje D’Artagnana. U nás ještě tenhle britský herec není příliš známý, ale v jeho rodišti se na něj stojí zástupy. Je totiž napůl Ital a jeho horkokrevný jižanský look přivádí Britky do varu.

Momentálně je v Česku kvůli natáčení dalších epizod historického seriálu, který je adaptací proslulého románu Alexandra Dumase. Nejnovější seriálové ztvárnění napsal Adrian Hodges a v hlavních rolích hrají známí britští herci Tom Bruke jako Athos, Howard Charles v roli Porthose a Santiago Cabrera jako představitel Aramise.

Jestli existuje ještě nějaká šance, že tohohle Brita neznáte, nechte se jím uchvátit hned v pondělí na TV Prima. Od 20:15 po sobě běží hned dvě epizody seriálu Tři mušketýři.

Mohlo by vás zajímat

Další články