Rodiče si nejdříve mysleli, že má jejich dcera obyčejnou chřipku. Jenže se časem přišlo na to, že má holčička akutní leukémii. Pro všechny to byl šok. Georgiana musela podstoupit chemoterapie a začalo se s léčbou. Bojovala dva roky a pro všechny to bylo velmi těžké období.

Rodiče musí být s holčičkou pořád doma. Jediné místo, kam cestovali, byla bohužel nemocnice. „Nemohla žít normální život, nemohla vůbec chodit ven. Měla velmi slabý imunitní systém, riskovala by vážnou infekci,“ řekla její matka Beki.

Holčička se ale jen tak nevzdala. Chtěla žít a dělala pro to maximum. Jaké to bylo potěšení pro všechny, když nemoc zmizela. „Všichni jsme brečeli, bylo to neuvěřitelné. Georgi to ale všechno nechápala, řekla jsem jí, že to pochopí, až bude větší,“ řekla matka.

Georgiana se cítila mnohem lépe, zákeřnou rakovinu porazila a je zdravá. „Seděla v pokojíčku a zpívala si, že nakopala rakovině zadek, pořád dokola. Měla jsem z toho radost,“ říká dojatá Beki.

Za tři týdny ji ještě čeká poslední chemoterapie a konečně bude Georgi už jako ostatní děti. Bude si moct hrát venku a žít normální život se svými rodiči. Všichni jsou rádi, že je nemoc pryč, i když se bude muset počkat ještě pár let, jestli se nemoc nevrátí. Všichni ale doufají, že už je definitivně pryč.