Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Holčička (†10) se oběsila kvůli šikaně! Dva týdny bojovala o život, ale nakonec zemřela

Holčička spáchala sebevraždu kvůli šikaně!
Zdroj: YouTube.com/GoFundMe
+ Další 2 fotografie
Mladičká dívka Ashawnty Davis (†10) spáchala sebevraždu kvůli šikaně na základní škole. Holčička z amerického Colorada se v polovině listopadu oběsila. V nemocnici čtrnáct dní bojovala o život, ale lékařům nakonec nezbylo, než snahu o záchranu desetileté dívky vzdát.

Sen stát se profesionální basketbalistkou si už desetiletá dívenka nesplní. Šikana ze strany spolužáků ji dohnala k zoufalému činu. Ashawnty z amerického městečka Aurora se v půlce listopadu oběsila ve skříni, aby ukončila své trápení.

Velkou bolest tím způsobila svým rodičům. Holčičku totiž převezli do dětské nemocnice, kde ji napojili na přístroje. Čtrnáct dní sváděli lékaři boj o její život, nakonec však rodině doporučili, aby Ashawnty nechali odpojit. Zachránit ji už bohužel nebylo možné, uvedl server DailyMail.co.uk.

V říjnu si rodiče všimli, že se jejich dcera chová jinak. Měla neustále strach. Zjistili, že ji spolužáci ve škole šikanují. Útoky na bezbrannou dívku vygradovaly, když se začala bránit. Poprala se se spolužačkou, ostatní děti rvačku natočily a umístily na sociální síť Musical.ly. To Ashawnty neunesla, utápěla se v depresích a nakonec si vzala život.

„Je to zničující. Bývala pořád veselá a radost rozdávala i všem okolo sebe,“ vzpomíná na dceru tatínek Anthony David. „Viděla jsem, jak je moje holčička vystrašená. Dva týdny po zveřejnění videa přišla domů ze školy a oběsila se ve skříni,“ řekla maminka Latoshia Harris se slzami v očích.

Související články

Další články