Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Holčičce pitbullové znetvořili obličej, teď ji vyhodili z KFC, protože prý děsila hosty

Victoria Wilcher zažila v KFC obrovské ponížení.
+ Další fotografie

Tříletá Victoria Wilcher z Mississippi zažila v dubnu letošního roku asi nejhorší chvíle svého života. Z dědečkova karavanu v Simpson County ji vytáhli tři rozzuření pitbullové a vážně ji poranili. Lékařům se sice podařilo Victorii zachránit, přesto má na obličeji jasně viditelné šrámy po útoku. Psi jí vykousli pravé oko, poškodili čelisti, nos a lícní kosti. Kvůli tomu má holčička nepohyblivou pravou část obličeje.

Po měsíci zotavování ji babička vzala na jídlo do restaurace KFC. Neurvalý zaměstnanec ale přišel za ženou s tím, aby s dítětem opustila prostor, protože prý holčička děsí zákazníky. „Brečela celou cestu až domů a teď se bojí, když někam jedeme, jít ven,“ řekla babička Victorie serveru dailymail.co.uk. Rodina dívenky byla natolik pobouřena, že na Facebooku založila stránku, kde zveřejnila fotku s komentářem: „Opravdu vás tento obličej tak děsí?“ a popsala svou zkušenost z fastfoodového řetězce.

Tento skandál začalo vedení KFC okamžitě řešit. „Jakmile jsme byli informováni o této záležitosti, zahájili jsme vyšetřování. Bereme tento případ velmi vážně, protože netolerujeme jakékoliv špatné zacházení s našimi hosty. Budeme dělat všechno pro to, abychom věc dali do pořádku,“ uvedl mluvčí společnosti Rick Maynard.

Holčičku čeká několik dalších operací a její rodina je moc vděčná za podporu, kterou lidé na sociální síti rodině vyjadřují.

Mohlo by vás zajímat

Další články