Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hokejový svět v slzách: Tomáš (†27) se na černé motorce zabil u lomu Amerika

Zdroj: wikipedia.org, HZS Středočeského kraje, Facebook.com
+ Další fotografie
tragická nehoda
Hokejový svět obletěla smutná zpráva o smrti mladého a nadějného hokejisty. V neděli totiž nepřežil tragickou nehodu člen pražského fanklubu Lev Tomáš S. (†27). Na své motorce vjel přímo pod kola velkého osobního auta, i přes rychlý zásah záchranářů bohužel mladý hokejista nepřežil.

„Motorkář, ročník 1991, vjel do zatáčky, kde se následně střetl s osobním vozidlem, které jelo proti němu,“ popsala webu Blesk.cz policejní mluvčí Vendulka Marečková. Test na alkohol u řidiče osobního vozidla byl prý negativní. K tragédii došlo u u obce Mořina na Berounsku.

Hokejistu na černém Harley, který přišel o život u lomu Amerika, už oplakávají jeho kamarádi i veřejnost na sociálních sítích. Ke smrti jednoho z členů se na webových stránkách Fanklubu Lev vyjádřil i trenér zesnulého Tomáše.

„Navždy budeš v našem srdci, hrozně moc nám chybíš a nikdo z týmu tomu nechceme věřit, je nám to tak líto, tak moc, nikdy nezapomeneme na tvůj úsměv, na tvou lásku k hokeji, k týmu, tvou péči o nás kamarády, byl jsi ten nejlepší člověk, kterého jsem v poslední letech měl možnost potkat a navíc jsi byl můj kamarád, nemohu věřit, že už tu s námi nikdy nebudeš,“ napsal zdrcený kouč.

Související články

Další články