Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hokejista Hudler se žení: Podívejte se, jaká kočička bude jeho manželkou!

Hudlerova manželka má moc pěkné tělíčko.
+ Další 2 fotografie
Hokejistu Jiřího Hudlera dnes čeká den ze všech největší. Bude se totiž ženit. Do svazku manželského vstoupí s modelkou Hanou Chymčákovou. Svatba to ale bude hodně podivná, jelikož se jí nebudou účastnit jeho nejbližší.

Útočník Floridy Panthers Jiří Hudler dnes vstoupí do svazku manželského. Jeho slavné honby za dívkami tak nejspíše nenávratně skončí. Agáta Prachařová se Simonou Krainovou ostrouhaly, protože stejný prsten bude na prsteníčku nosit jiná dívka. Tou je modelka Hana Chymčáková.

Určitě překvapí fakt, že podle informací deníku Blesk hokejista nepozval na svou svatbu svou matku, sestru ani babičku. Hodně se mluví o tom, že Chymčáková není v jeho rodině zrovna populární. Hudler pravděpodobně chtěl předejít možnému faux pas a raději tak své nejbližší nepozval.

„Jirka zůstal s tátou, který byl hokejový trenér. Od dvou let ho učil bruslit, byl pro něho velkým vzorem. Táta ho vychovával s babičkou a máma s druhou babičkou na něj neměly takový vliv. To se samozřejmě promítá i do toho, čeho jsme svědky na svatbě,“ cituje Blesk blízký nejmenovaný zdroj. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne, zda dojde brzy alespoň k rodinnému obědu nebo večeři…

Mohlo by vás zajímat

Další články