Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hodiny sexuální výchovy pro uprchlíky: Jak to na nich vypadá?

Tyto kurzy přidaly na intenzitě po silvestrovských útocích v německém
Kolíně nad Rýnem.
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Norsko v poslední době sklízí ovace za své vzdělávací kurzy pro uprchlíky. V nich jde především o to, aby ženy nevnímali jen jako věc na sex. Tyto kurzy přidaly na intenzitě po silvestrovských útocích v německém Kolíně nad Rýnem. Chcete vědět, jak se takové kurzy vedou a co se všechno se na nich děje?

Reportéři britského deníku Daily Mail se rozhodli, že tomu věnují svůj čas a podrobně takové kurzy prozkoumají.

Přistěhovalce ze Sýrie se snaží už nějaký čas na poli sexuálních tužeb vzdělat Norsko a nově se přidala také Belgie. Zdá se, že tomuto trendu brzy podlehnou další země.

Pro většinu muslimů je těžké pochopit, že i když se ženy u nás v Evropě oblékají sexy a jsou hezky upravené, nemusí chtít sex. Někteří imigranti se domnívají, že si těmito gesty ženy o sex přímo říkají. Hezky voní, jsou nalíčené a jejich oblečení je vyzývavé. To je hlavní důvod, že je pak mají uprchlíci tendenci znásilňovat.

Jejich zvyklosti a smýšlení o ženách jako pouze o sexuálních objektech se snaží napravit sexuální koučka Linda Hagen. Ta vzdělávací kurzy vede. Muslimům přednáší o ženách jako o bytostech, které mají svá práva a které si můžou svobodně rozhodnout, jestli sex bude nebo ne.

K přeměně myšlení imigrantů používá hlavně fotografie žen, na kterých se snaží vysvětlit jednotlivá gesta. Převážně co znamenají, aby běženci lépe poznali, zdali je jejich chování výzva k sexu nebo nikoli.

Linda Hagen to ale nemá zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Účastníkům kurzu stačí pouhý polibek k tomu, aby jej vyhodnotili jako pozvání k pohlavnímu styku.

Podle slov přednášející za tohle špatné smýšlení muslimů o něžném pohlaví může jejich kultura, kde se tyhle názory na ženy skupinově podporují. Jeden člověk by sám o sobě takhle nikdy neuvažoval. Bohužel jsou tito lidé ze západních zemí naučeni následovat vůdce úplně ve všem.

Pokud by byli násilníci odtrženi od skupiny, dost možná by k takovým útokům nedocházelo, zmínila lektorka pro deník Daily Mail.

Silvestrovská noc v Kolíně nad Rýnem a jiných německých městech byla v duchu kolektivního znásilňování.

Lektorka se snaží své studenty naučit rozpoznat rozdíl mezi láskou a sexem. Používá k tomu také ukázky z různých romantických filmů.

Jak moc se jí její snaha vyplatí, je otázkou času. Nastavené zvyklosti a smýšlení muslimů půjdou dost těžko napravovat.

Související články

Další články