Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hodinu po svatbě Brangeliny se Jennifer Aniston nehorázně opila! Dozvěděla se o ní z médií?

Jennifer měla ve čtvrtek těžký den.
+ Další fotografie

Měl to být její týden! Jennifer Aniston cestuje po Spojených státech se svojí talk show a zároveň střídá jeden červený koberec za druhým, protože propaguje svůj nový film, který má přijít do kin tento týden.

A právě na červeném koberci ji zastihla zpráva, že se její bývalý manžel a velká životní láska Brad Pitt oženil. Vzal si ženu svých tří biologických a dalších tří adoptovaných dětí, Angelinu Jolie. Kromě toho, že výraz Jennifer se okamžitě změnil, přestože se snažila udržet tvář, zapadla okamžitě po skončení akce do baru. Společně se svým přítelem a snoubencem, který si ji bere už minimálně dva roky a stále to nedotáhl do konce, Justinem Therouxem šla zapíjet štěstí svého exmanžela. Podle zpráv z baru do sebe Jennifer kopala jednoho panáka za druhým, čímž dokázala, že se z rozpadu manželství prostě nikdy pořádně nevzpamatovala.

Při odchodu z baru se hodně snažila, aby ji nikdo nevyfotil. Jedinou fotografii, na kterou se ji podařilo zachytit, pro vás máme v galerii. Člověk by řekl, že po devíti letech od rozpadu manželství už nemá oblíbená herečka, kterou si diváci zamilovali hlavně v seriálu Přátelé, takové chování zapotřebí. Angelina Jolie odloudila Jennifer Brada v roce 2005, kdy se poznali při natáčení filmu Pan a paní Smithovi.

Vrabci na střeše cvrlikají, že Brad Pitt oznámil svatbu, která se konala v sobotu, až ve čtvrtek právě kvůli tomu, aby na sebe nestrhávali s Angelinou veškerou pozornost a nechali Jennifer užít si svůj velký týden.

Je na čase, aby se herečka už posunula dál a přestala žít manželstvím, které je dávno minulostí.

Mohlo by vás zajímat

Další články