Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hodina narození: Jaké charakterové vlastnosti vám přísluší podle toho, v jaký čas jste se narodili?

Hodina narození: Jaké charakterové vlastnosti vám přísluší podle toho, v jaký čas jste se narodili?
Zdroj: Profimedia.cz

Jistá teorie tvrdí, že hodina narození může ovlivňovat naši povahu Koneckonců mezi základní astrologické úkony, necháváme-li si kupříkladu zpracovat osobní horoskop, patří výpočet ascendentu (znamení vycházející při narození na východním obzoru), k čemuž potřebujeme znát právě čas narození. Ascendent, který prochází jedním znamením zvěrokruhu zhruba dvě hodiny, mimo jiné prozrazuje, jak působíme navenek.

00.00 – 01.59 hodin – Zvědavost

Lidé narození mezi půlnocí a druhou hodinou ranní jsou temperamentní a zvídaví, rádi zkouší nové věci. Nesmí chybět nikde tam, kde se něco děje. Nemají problém být v centru pozornosti.

02.00 – 03.59 hodin – Energičnost

Ti, již se narodili mezi druhou a čtvrtou hodinou, si umí užívat života, nic nechtějí prošvihnout. Co si jednou zamanou, toho také musí dosáhnout. Vyvarovat by se měli neoblomnosti a tvrdohlavosti.

04.00 – 05.59 hodin – Dobrodružnost

Jedinci narození mezi čtvrtou a šestou hodinou jsou dobrodruzi, kteří nade vše milují svobodu Mají vůdčí a sebevědomou povahu, neradi se přetvařují. Trocha klidu a tolerance jim prospěje.

06.00 – 07.59 hodin – Citlivost

Jestli jste se narodili mezi šestou a osmou hodinou, míváte zřejmě dobrý odhad na lidi. Řídíte se především svými pocity, někdy věci příliš dramatizujete. Občas byste se měli pořádně uvolnit.

08.00 – 09.59 – Diplomacie

Ti, kteří přišli na svět mezi osmou a desátou hodinou, jsou rození diplomaté. Umí se chovat ve společnosti a mají výtečné přesvědčovací schopnosti. Rychle si získávají důvěru ostatních a bývají oblíbení.

10.00 – 11.59 – Inteligence

Lidé narození mezi desátou a dvanáctou hodinou jsou vysoce inteligentní a cílevědomé osobnosti. Nedokážou dělat věci jen napůl, kráčejí si přímo za tím, co chtějí. Potřebují být obklopení přáteli.

12.00 – 13.59 – Originalita

Ti, co se narodili mezi polednem a čtrnáctou hodinou, nemají rádi nudu a stereotyp Neustále se ženou se za něčím novým a nevšedním. Druzí lidé občas nevědí, co od nich vlastně mohou čekat.

14.00 – 15.59 – Vášnivost

Lidé, kteří se narodili mezi čtrnáctou a šestnáctou hodinou, jsou nespoutaní, potřebují k životu jisté vzrušení. Mnohdy bývají bezstarostní, problémy umí hodit rychle za hlavu. Někdy by měli přibrzdit.

16.00 – 17.59 – Harmonie

Pokud jste se narodili mezi šestnáctou a osmnáctou hodinou, pak vám nečiní dobře konflikty, radši se jim vyhýbáte. Jste citlivé, obětavé a zranitelné bytosti, v životě potřebujete pohodu a klid.

18.00 – 19.59 – Dobrosrdečnost

Jedinci narození mezi osmnáctou a dvacátou hodinou mají laskavou povahu. Rádi a ochotně všem pomáhají, dokonce myslí na štěstí druhých víc než na to svoje. Pozor však, aby toho jiní nezneužívali.

20.00 – 21.59 – Cílevědomost

Ti, již přišli na svět mezi dvacátou a dvaadvacátou hodinou, jsou ambiciózní osobnosti, jdou si vytrvale za svými cíli. Mívají dobrý úsudek a představivost. Ve snaze být vtipní, dokážou slovem i ublížit.

22.00 – 23.59 – Nevyzpytatelnost

Lidé, co se narodili mezi dvaadvacátou hodinou a půlnocí, jsou sentimentální a nepředvídatelní. Umí být soucitní, ale i náladoví a vznětliví. Nemají v oblibě náhlé změny, ostatní přitahuje jejich záhadnost.

Chcete-li vědět, co o vás prozrazuje den narození, kladné stránky hledejte tady, vaše slabá místa potom najdete zde.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy