Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hledáme NEJ čtenářku eXtra.cz! Míša tvrdí, že Češky jsou nejkrásnější holky na světě a ona prý vyniká ještě více!

Mokrá Michaela Macková vypadá velmi svůdně, že?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Tato dívka tvrdí, že Češky jsou ty nejhezčí holky na světě. Je pyšná, že je jednou z nich. Chtěla by udělat díru do světa ve světě modelingu. Má na to? Seznamte se s Michaelou Mackovou (18).

Míša pochází z Trutnova a netají, že by chtěla prorazit ve světě modelingu. Už nyní příležitostně fotí a již nakoukla do světa modelingu. Také ji můžete zahlédnout mezi mažoretkami a nebo mezi roztleskávačkami.

Na eXtra.cz ráda hledá články o celebritách. Moc ráda by byla jednou z VIP holek v Česku.

Líbí se vám? A nebo máte doma lepší fotky?

Tak nám je pošli na naši adresu redakce@extra.cz a do předmětu uveď „Hledáme tu NEJ“.

Pozor, neuveřejníme každou fotku, ale jen ty, které projdou redakčním výběrem. Moc dobře totiž víme, že holky často neumějí být soudné. Chceš-li se vidět na našem webu, musíš být eXtra.

Do kdy bude soutěž trvat? My jsme eXtra.cz, my stanovujeme pravidla. Soutěž odstartovala v pondělí a skončí, až budeme mít pocit, že jsme našli tu NEJ.

Co můžeš vyhrát? Kosmetiku, dárkové poukazy na různé služby a také ti profesionální fotograf nafotí luxusní fotky v ateliéru.

Až nám pošleš fotku, tak napiš něco o sobě. Kolik ti je let, kde pracuješ nebo studuješ. Jaké máš sny a jak by měl vypadat tvůj ideální muž. A také nám napiš, co tě baví a co tě naopak šíleně štve. A také nás zajímá, co tě baví na eXtra.cz.

A hlavně nám na sebe musíš dát telefon. Až vyhraješ, musíme se ti nějak dovolat.

Související články

Další články