Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Hitparádu šílených fanoušků vyhrává Simona. Zpěváka pronásleduje už deset let!

Simča Sámerovi fandí od SuperStar!
Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Říká se jim fantomové. Šílení fanoušci, kteří za svým idolem jezdí všude a otravují. Sámer Issa má tu čest a jednu takovou fanynku má. Ta si dokonce včera nechala vytetovat jeho jméno! Zeptali jsme se zpěváka, co on na to.

Sláva s sebou přináší fanoušky a nějakou tu šílenou zkušenost má každý známý umělec. Svoji VIP stalkerku má ale v Česku jen Sámer Issa (29), jehož fanynka Simona už pomalu dohání nejvlezlejší fanynku Ondřeje Sokola, která je schopná si herce na fotky i uměle přidělat ve Photoshopu!

Simona je fanynka opravdu brutální, stačí se podívat do fotogalerie, kde zjistíte, že má krom jiného i čerstvé tetování s nápisem Sámer forever.

Sámera jsme kontaktovali, abychom se ho zeptali, co on na to.

„K tomu, co dělám, fanoušci a fanynky samozřejmě patří. Simonu znám osobně, před dvěma lety potom, co jsem si všiml, že patří mezi mé opravdu nejvěrnější fanynky, jsem ji pozval na narozeniny, které každý rok pořádám ve velkém stylu v Praze. Musím říct, že tetování celého jména mě opravdu překvapilo. To neudělala ani žádná moje expřítelkyně,“ ocenil gesto Sámer.

Na otázku, zda se bláznivé fanynky bojí, odpověděl jednoznačně, že ne. Zároveň ale dodal „s fanoušky mám samozřejmě i ne úplně příjemné zkušenosti, kdysi jich bylo několik, kteří se nakonec dokonce spojili a postávali například před mým domem, a to už nebylo úplně příjemné“.

Simona si dala opravdu práci, kontaktovala přímo zpěvákova tatéra a kvůli tetování vážila čtyřhodinovou cestu do Prahy vlakem. Tatérovi se nakonec Simony zželelo a zavolal Sámerovi, zda by se nezastavil a nesplnil šílené zamilované fanynce sen. A stalo se.

Proběhlo slzavé údolí, velké objímání, no prostě jako když do naší redakce vkročí Pavel Novotný.

A co vy? Nechali byste si vytetovat jméno svého idolu? Nebo dokonce takové tetování máte? Pošlete nám svůj příběh na redakce@extra.cz.

Související články

Další články