Blíží se konec války a Adolf Hitler má problém s legendou podvodnictví a ředitelem továrny na iluze, který se dnes přiznal, že je v FC Barcelona jen VIP členem fanklubu, a nikoli ředitelem marketingu, „jehož funkce je vyšší než má Zubizarreta!“ (bývalý sportovní ředitel klubu, pozn. aut.).

Spektakulární postavička, která provádí české celebrity stadionem Barcelony během běžných návštěv zápasů a následně toto kapitalizuje coby manažer svého VIP fotbalového týmu a Barcy, předvedla Vůdci skutečně husarský kousek, na který se vzpomínalo ještě během norimberského procesu.

Co všechno napáchal Marek Vít v srdci Třetí říše? Jakou roli v tom hráli jeho přátelé Jiří Langmajer, Petr Nedvěd, Dominik Hašek a další, kteří za Markem stojí a budou stát, i kdyby ho celý svět nakonec odsoudil za nestoudné lži a přivádění lidí a firem do dluhů a neštěstí.

Marek Vít je neuvěřitelná postavička, která dostane prolhaného autora videa a štvavých článků do vězení a které to dlouho všichni žrali a ještě – na rozdíl od Adolfa – žrát budou.