Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Z ruky této dívky všichni šílí. Poznáte, co je na ní tak zvláštního?

Co dívce na ruce chybí?
Zdroj: twitter.com
Omo Kekere na sociální síti zveřejnila fotku, která všem pořádně zamotala hlavu! Chtěla se jen pochlubit svojí novou manikúrou, ale když její nehty všichni viděli, nevěřili vlastním očím. Dívce na ruce totiž něco chybí. Jak to udělala?

Po tom, co dala Omo Kekere fotku svojí manikúry na Twitter, okamžitě se stala hitem internetu. Lidé jsou v šoku a přemýšlí, jak to jen dívka udělala? Něco jí totiž na ruce tak trochu chybí.

Nehty má hezké a upravené, takže na tom není nic zvláštního. Když se ale na fotografii pozorně podíváte, uvidíte, že jí chybí jeden prst! Omo má tak jen čtyři prsty a ztratil se jí ukazováček. Jak je to možné? Lidé začali na sociální síti spekulovat, jak to jenom dívka udělala. A trik je to docela těžký. Pokud si to chcete také vyzkoušet, nepůjde to jen tak. Musíte v tom mít trochu praxi.

Ukazováček si totiž dívka založila tak, že ho schovala do dlaně pod další tři prsty. Lidé si to začali hned zkoušet, a komu se to později povedlo, tak se s fotografií hned pochlubil pod fotkou Omo na její zdi. Zkusíte to také?

Související články

Další články