Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

HIT INTERNETU: Romové ze Slovenska pláčou dojetím a oslavují zjevení Ježíše v troubě. Tohle bizarní video musíte vidět!

+ Další fotografie
Tak tohle tady ještě nebylo! V romské osadě na Slovensku se v jedné z domácností objevil Ježíš, a to na celkem neobvyklém místě, v troubě! Celá osada tomu pořád nemůže uvěřit a už třetí den se osadníci modlí u trouby, kde se Ježíš zjevil.

Tak tohle se může stát opravdu jenom na Slovensku. Obyvatelé chudé romské osady pod Tatrami jsou svědky velmi bizarního úkazu. Majitelům jednoho domu se totiž zjevil Ježíš. A to na dost zvláštním místě. Jeho silueta se ukázala v troubě.

Obyvatelka domu se chystala jít v poledne vařit, když jí něco táhlo oči směrem dolů a měla pocit, že se tam něco děje. „Posadila jsem se na stoličku a čekala jsem, co se bude dít. Po chvíli se nejasné obrysy začaly vybarvovat a bylo jasno. V troubě se zjevila silueta Ježíše,“ vypověděla žena televizi Markíza.

Obraz Ježíše vyvolal ve vesnici okamžitě pozdvižení. Celá osada tomu pořád nemůže uvěřit a už třetí den se osadníci modlí u trouby, kde se Ježíš zjevil. Střídají se tam po skupinkách a děkují Bohu, že právě v jejich osadě se zjevil. Majitelka této trouby tvrdí, že zkoušela troubu vyčistit, ale neúspěšně.

Místní se snažili také zavolat faráře, ale ten je nepěkně odmítl, protože o jejich údajném zjevení si myslí své. Lidé ovšem neztrácejí naději a z kuchyně paní domácí si udělali modlitební místo. Chodí sem několikrát denně se modlit, ale majitelka domu z toho začíná být nešťastná, protože nemůže v kuchyni vůbec vařit. Jak tohle dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články