Tak tohle se může stát opravdu jenom na Slovensku. Obyvatelé chudé romské osady pod Tatrami jsou svědky velmi bizarního úkazu. Majitelům jednoho domu se totiž zjevil Ježíš. A to na dost zvláštním místě. Jeho silueta se ukázala v troubě.

Obyvatelka domu se chystala jít v poledne vařit, když jí něco táhlo oči směrem dolů a měla pocit, že se tam něco děje. „Posadila jsem se na stoličku a čekala jsem, co se bude dít. Po chvíli se nejasné obrysy začaly vybarvovat a bylo jasno. V troubě se zjevila silueta Ježíše,“ vypověděla žena televizi Markíza.

Obraz Ježíše vyvolal ve vesnici okamžitě pozdvižení. Celá osada tomu pořád nemůže uvěřit a už třetí den se osadníci modlí u trouby, kde se Ježíš zjevil. Střídají se tam po skupinkách a děkují Bohu, že právě v jejich osadě se zjevil. Majitelka této trouby tvrdí, že zkoušela troubu vyčistit, ale neúspěšně.

Místní se snažili také zavolat faráře, ale ten je nepěkně odmítl, protože o jejich údajném zjevení si myslí své. Lidé ovšem neztrácejí naději a z kuchyně paní domácí si udělali modlitební místo. Chodí sem několikrát denně se modlit, ale majitelka domu z toho začíná být nešťastná, protože nemůže v kuchyni vůbec vařit. Jak tohle dopadne?