Na české hiphopové scéně to již delší dobu vře. Po odchodu několika rapperů z pražského labelu Bigg Boss a následného vyjádření Huga Toxxe v písni Nikdys nebyl na účet dvorního DJe a producenta PSH Mikea Trafika jsme se dočkali nečekané odezvy ze strany zbylých členů Bigg Bossu, kteří měli spadeno na rappera Huga Toxxe. Možné napadení pražského rappera si členové Bigg Bossu prý plánovali natočit do nového videoklipu. Byl Hugo Toxx skutečně napaden? Nebo se včas schoval?

Partnerka Huga Toxxe tvrdí, že kluci z Bigg Boss si na něj chtěli počíhat. Hugo Toxx má navíc doma pětiměsíční miminko.

„Jestli jsem kdy měla úctu k lidem z Bigg Bossu, její poslední zbytky odešly včera poté, co k nám před dům naběhlo deset lidí s kamerou, aby si natočili do klipu, jak jdou bít někoho, kdo má pětiměsíční miminko,“ uvedla na Facebooku Linda Amelie. Samotný Hogo Toxx se k možnému napadení zatím nevyjádřil.

Problémy začaly ale už dříve. Hugo Toxx v songu Nikdys nebyl drsně napadl Mikea Trafika. Asi si myslel, že rozpoutá beef s labelem Bigg Boss, což se ale nestalo. Z Bigg Bossu již odešlo několik rapperů včetně Jamese Colea – více ZDE.