Takhle si asi Švýcarka ztracené fanoušky nezíská. Hingisová nenašla na stranu Hlaváčkové žádná slova omluvy, spíše naopak. "Bylo to na mečbol, v ten moment už jsme neměly co ztratit. Hrála jsem ho skoro se zavřenýma očima. Prostě jsem to napálila,” cituje iSport.cz komentář tenistky k inkriminovanému momentu.

Během zápasu přišla pouze omluva prostřednictvím zvednuté ruky. Něco podobného se přitom dělá, například když trefíte při utkání “prasátko”. Jenže dotek pásky při úderu je trochu jiný kalibr než zlomená kost na obličeji.

Během ošetření Hlaváčkové se Hingisová v pohodě bavila se svou spoluhráčkou a k tomu všemu s úsměvem na tváři, jakoby se vlastně vůbec nic nestalo. Vrcholem všeho bylo, když ještě šla řešit s rozhodčí, jak dlouhé bude ošetření. Vůbec ji netrápilo bolestivé zranění soupeřky, myslela jen na sebe a na to, aby nevypadla z tempa!

Opět se tak trochu ukázalo, jakým člověkem Hingisová vlastně je. Její minulost obecně není čistá jako lesní studánka. Spousta nevěr a sexuálních incidentů. Proto také je mezi hráčkami na okruhu WTA hodně neoblíbená a po Riu bude ještě více…