Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Hezoun z Pobřežní hlídky lámal ženám srdce. Dnes byste ho nepoznali!

Byl prototypem hezounka, který mohl mít každou fanynku. Ale dnes se změnil
k nepoznání.
+ dalších 3 fotografií
Byl prototypem antického krasavce. Vyrýsované svaly, opálená pleť, blonďaté vlásky a běhal po pláži v červených trenkách. Jenže ty doby jsou pryč a z krasavce se stal usedlý fotřík. David Chokachi je k nepoznání.

Proháněl se po pláži v červených plavečkách, zachraňoval tonoucí a přitom vypadal neskutečně sexy. Proto se není čemu divit, že David Chokachi (49) měl po celém světě miliony fanynek. Jenže ty jsou teď zklamané. Co se s jejich idolem stalo?

Sice nějaké svaly mu ještě zbyly, ale není to žádná sláva. Už to není ten sexy chlap, který byl neodolatelný a měl každou, na jakou si ukázal.

Zub času prostě nezastavíš a ani namakaný David se nevyhne stárnutí. Málokdo by v něm hledal pískem ošlehaného krasavce. Stal se z něj fotřík, který se naplno věnuje své rodině.

Ale co mu zůstalo do dnešních dnů, je láska ke sportu. Alespoň tím si udržuje trošku namakanou postavu a učí k tomu i svou rozkošnou dcerku. Z role sexy idola přesedlal na roli táty.

Mohlo by vás zajímat

Další články