Po dlouhých patnácti letech se můžete těšit na pokračování úspěšného filmu Deník Bridget Jonesové. V hlavní roli se představí Renée Zellweger, Colin Firth, kterého si můžete pamatovat z předchozích dílů, a v neposlední řadě Patrick Dempsey, doktorský švihák ze seriálu Chirurgové.

Sympatickou baculku Bridget Jonesovou si zamilovaly davy žen po celém světě. Teď se konečně můžou těšit na další pokračování, které nese název Dítě Bridget Jonesové. Téměř vše zůstává při starém, akorát Hugha Granta, který nabízenou roli odmítl, nahradí sympatický Patrick Dempsey.

Jak už si můžete podle názvu tipnout, chronická smolařka Bridget se dostane do velmi prekérní situace. Je stále bez chlapa, načež zjistí, že je těhotná. Adepti na otcovství jsou ale dva. Bridget je nespoutaná, trochu nevyzrálá divoška a jednoho dne se svojí kolegyní navštíví hudební festival, na kterém se vyspí s velmi hezkým cizincem (Patrick Dempsey).

Z malého úletu si příliš nic nedělá a o pár dní navštěvuje společenskou akci, kde se setkává se svou dávnou láskou Markem (Colin Firth) a zjišťuje, že stará láska vážně nerezaví. Jenomže po pár týdnech přichází velký šok. Ztřeštěná smolařka zjišťuje, že je těhotná. Ale kdo je teď otcem?

Do českých kin komedie zavítá 15. září a vy můžete s napětím sledovat, jak tahle patálie dopadne.

Určitě si také všimnete výrazné hereččiny změny obličeje. Renée Zellweger si nějak nechce připustit, že jí už pomalu táhne na padesát a měla by stárnout s grácií. Velmi hojně využívá služeb plastického chirurga, což se na jejím vzhledu razantně podepsalo. Stará dobrá Renée je pryč a místo ní před námi stojí vyhublá, strhaná stařena, kterou nepoznali ani někteří herečtí kolegové.