Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Herečtí kolegové ji nepoznali: Proměna sympatické baculky Bridget Jonesové ve stařenu vás dostane!

Na Renée Zellweger byl krásný pohled, co ale se sebou provedla, tomu nikdo
nerozumí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Renée Zellweger je úžasná herečka, kterou milují nejenom ženy po celém světě. Ale jednu velmi zásadní chybu má, stejně jako spousty dalších známých hereček v jejím věku. Renée se neumí smířit se svým věkem a stárnout s grácií. Navštěvuje plastické kliniky, kde se snaží co nejvíce zastavit proces stárnutí. Ale matku přírodu nepřelstíte. Výsledkem je, že herečka vypadá o dvacet let starší, než vůbec je, a její vyhublá postava zdravému vzhledu příliš nepřidává.

Po dlouhých patnácti letech se můžete těšit na pokračování úspěšného filmu Deník Bridget Jonesové. V hlavní roli se představí Renée Zellweger, Colin Firth, kterého si můžete pamatovat z předchozích dílů, a v neposlední řadě Patrick Dempsey, doktorský švihák ze seriálu Chirurgové.

Sympatickou baculku Bridget Jonesovou si zamilovaly davy žen po celém světě. Teď se konečně můžou těšit na další pokračování, které nese název Dítě Bridget Jonesové. Téměř vše zůstává při starém, akorát Hugha Granta, který nabízenou roli odmítl, nahradí sympatický Patrick Dempsey.

Jak už si můžete podle názvu tipnout, chronická smolařka Bridget se dostane do velmi prekérní situace. Je stále bez chlapa, načež zjistí, že je těhotná. Adepti na otcovství jsou ale dva. Bridget je nespoutaná, trochu nevyzrálá divoška a jednoho dne se svojí kolegyní navštíví hudební festival, na kterém se vyspí s velmi hezkým cizincem (Patrick Dempsey).

Z malého úletu si příliš nic nedělá a o pár dní navštěvuje společenskou akci, kde se setkává se svou dávnou láskou Markem (Colin Firth) a zjišťuje, že stará láska vážně nerezaví. Jenomže po pár týdnech přichází velký šok. Ztřeštěná smolařka zjišťuje, že je těhotná. Ale kdo je teď otcem?

Do českých kin komedie zavítá 15. září a vy můžete s napětím sledovat, jak tahle patálie dopadne.

Určitě si také všimnete výrazné hereččiny změny obličeje. Renée Zellweger si nějak nechce připustit, že jí už pomalu táhne na padesát a měla by stárnout s grácií. Velmi hojně využívá služeb plastického chirurga, což se na jejím vzhledu razantně podepsalo. Stará dobrá Renée je pryč a místo ní před námi stojí vyhublá, strhaná stařena, kterou nepoznali ani někteří herečtí kolegové.

Související články

Další články