Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Herečka Veronika Nová se bude vdávat: Známe detaily svatby!

Veronika Nová si bude brát režiséra Bisera A. Arichteva.

Herečka Veronika Nová (26) plánuje na letošní léto svatbu. Jejím vyvoleným se stal režisér úspěšného seriálu Vyprávěj Biser A. Arichtev (36). Jak bude veselka probíhat?

„Budeme se brát v létě, ale kdy přesně, zatím nechci říkat. Šaty si navrhnu sama s pomocí Terezy Sabáčkové, která mi je ušije,“ prozradila eXtra.cz Nová. Svatba by měla proběhnout pouze v úzkém rodinném kruhu s několika nejbližšími přáteli, za družičky jí půjdou její nejlepší kamarádky z umělecké branže Nikol Štíbrová a Martina Pártlová. Podle našich informací za plánovaným sňatkem není těhotenství Veroniky. Do budoucna by si ale dítě samozřejmě přála.

Veronika před Arichtevem chodila s Michalem Kavalčíkem, který je známý jako Ruda z Ostravy. Potom, co se seznámila se svým budoucím manželem, kývla na žádost o ruku na romantické dovolené v Thajsku. Pár spolu chodí už tři čtvrtě roku.

Mohlo by vás zajímat

Další články