Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Herečka Gabriela Míčová ukázala své „MÍČE“! Koho svým nahým dekoltem uchvátila?

Gábina ukázala své míče.
Zdroj: profimedia
Říká se, že každá herečka by měla být krásná, aby se bylo na co dívat. V případě herečky Gabriely Míčové to zcela sedí. Dívat se na ni bylo doslova za odměnu!

Uznávaná herečka, držitelka ceny Thálie a Českého lva Gábriela Míčová (42) si zahrála v bratislavském divadle Aréna ve hře Bratři Karamazovi. To by ještě nebylo nic moc tak vážného, pokud by ve hře nehrála ve zcela průhledném topu! Vidět bylo doslova vše!

Že nechodíte často do divadla? Tak to děláte obrovskou chybu, neboť byste v některém z nich mohli vidět dosti peprné výhledy! Tak dobrá, tentokrát nešlo tak úplně o akci pro širokou veřejnost. V bratislavském divadle se totiž konala oslava sedmdesátin herce Juraje Kukury. V klasickém kusu hraje Juraj Kukura Karamazova, Gabriela Míčová Kateřinu. Jelikož šlo o velké kulatiny kolegy Juraje, Gabriela se toho nebála a do své postavy se vžila možná až moc. Postava Kateřiny v jejím podání byla doslova nabitá sexem!

Představení je pojato moderně, a ačkoliv se původní příběh odehrává v devatenáctém století, herci v této verzi mají moderní kostýmy. Gabriela si ve svých dvaačtyřiceti troufla na zcela průhledný top bez podprsenky a udělala dobře! Její vnady neobdivovali jenom přítomní pánové, ale i dámy!

Související články

Další články