Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Herečka Dana Morávková si stěžovala na manžela: Vůbec mě nechce poslouchat!

Jeden z mála okamžiků, kdy se nechal Petr sladit k Daninu outfitu.
Zdroj: herminapress.cz
Přes dvacet let žije herečka Dana Morávková ve spokojeném manželství s muzikantem Petrem Maláskem. Má snad recept na trvalý vztah? Nebo je to jen přetvářka a doma mají pěknou Itálii? Sympatickou Danu jsme pro vás vyzpovídali.

Manželství Dany Morávkové (44) a Petra Maláska (51) se opravdu zdá být dokonalé. Manželé většinou bez sebe nedají ani ránu, mluví o sobě v superlativech a koukají na sebe, jako by to byli zamilovaní puberťáci.

Ale přeci jen jsme odhalili menší skulinku v jejich vztahu. Jde hlavně o módu. Dana se ráda fintí a nosí slušivé oblečení, jenže Petr je muzikant a bohém každým coulem a většinou chodí jak vandrák a herečka s tím nic nezmůže.

„Snažím se mu mluvit do oblékání, ale většinou se mi ho stejně nepodaří přesvědčit, aby si vzal to, co mu vyberu. Má v tomhle svou hlavu a na tom, jestli je šik, mu opravdu zas tolik nezáleží. Až mě to opravdu někdy naštve,“ řekla nám se smíchem herečka na otevření luxusního butiku, kde vybírala oblečení nejen pro sebe, ale snažila se koupit i něco manželovi.

Jestli to nakonec bude nosit, je ve hvězdách, ale Dana je i po tolika letech optimistka a myslí si, že Petra přesvědčí ke slušivějším košilím.

„Třeba se to zrovna dnes povede, když mu vezmu nějaké slušivé outfity. Možná jsem trochu naivní, ale na druhou stranu by měl pak ode mě asi klid,“ dodala se smíchem Dana.

Ta nejenže se v módních trendech vyžívá, ale dokonce navrhuje i své vlastní kabelky, po kterých ženy šílí. Aspoň někde může udávat trendy, když doma to nejde.

Související články

Další články