Manželství Dany Morávkové (44) a Petra Maláska (51) se opravdu zdá být dokonalé. Manželé většinou bez sebe nedají ani ránu, mluví o sobě v superlativech a koukají na sebe, jako by to byli zamilovaní puberťáci.

Ale přeci jen jsme odhalili menší skulinku v jejich vztahu. Jde hlavně o módu. Dana se ráda fintí a nosí slušivé oblečení, jenže Petr je muzikant a bohém každým coulem a většinou chodí jak vandrák a herečka s tím nic nezmůže.

„Snažím se mu mluvit do oblékání, ale většinou se mi ho stejně nepodaří přesvědčit, aby si vzal to, co mu vyberu. Má v tomhle svou hlavu a na tom, jestli je šik, mu opravdu zas tolik nezáleží. Až mě to opravdu někdy naštve,“ řekla nám se smíchem herečka na otevření luxusního butiku, kde vybírala oblečení nejen pro sebe, ale snažila se koupit i něco manželovi.

Jestli to nakonec bude nosit, je ve hvězdách, ale Dana je i po tolika letech optimistka a myslí si, že Petra přesvědčí ke slušivějším košilím.

„Třeba se to zrovna dnes povede, když mu vezmu nějaké slušivé outfity. Možná jsem trochu naivní, ale na druhou stranu by měl pak ode mě asi klid,“ dodala se smíchem Dana.

Ta nejenže se v módních trendech vyžívá, ale dokonce navrhuje i své vlastní kabelky, po kterých ženy šílí. Aspoň někde může udávat trendy, když doma to nejde.