Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Herec Martin Písařík promluvil o své roli táty: Musel jsem si k němu najít cestu, ale přítelkyni za tu péči odměňuji alkoholem

Na pohled vypadají jako spokojená rodinka, ale ne vždy tomu tak bylo.
Zdroj: Profimedia.cz
Nikdy to nebyl žádný vzor ctnosti. Radši chodil na mejdany a běhal za ženskými než být doma s přítelkyní, což jednou dokonce vyústilo v nevěru. Jenže nakonec to vše herec Martin Písařík ustál a dnes má spokojenou rodinku. Jak se k tomu ale vlastně dopracoval? Jak se podílí na výchově malého Patrika?

Každému se změní život, když se mu narodí dítě, ale u Martina Písaříka (36) tomu bylo jinak. On to bral možná ze začátku spíš jako takovou zátěž. „Pro toho chlapa je to taková záležitost pozvolná. U ženský se to změní okamžitě, ale ten chlap k tomu přichází tak jako pomalu. Já si myslím, že se mi ten život zas tolik nezměnil, a když jsou ty momenty, kdy potřebuju zareagovat na to, že se změnil, tak se s tím ještě trochu peru. Protože si pořád ještě připadám jako takovej ten svobodnej kluk, a když najednou nějaká ta zodpovědnost přijde, tak se mi nehodí,“ prozradil webu matkyvnesnazich­.cz herec.

Ale hned dodává, že svého syna miluje a nechce v tom přítelkyni Michaelu nechávat samotnou. Jak jí tedy kompenzuje to, že je stále pryč a je táta celkem na baterky?

„Chci to ale stmelovat hlavně tím, že budeme co nejčastěji všichni spolu. Ona je skvělá v tom, že zvládá spoustu věcí sama. Já chodím často z práce pozdě, naštěstí nemáme takový to, že by mi řekla: ‚Včera jsem vstávala k dítěti já, dneska ty.‘ Je to hlavně její starost a já ji jednou za čas překvapím, že vstanu já a uvědomím si, jak to ty ženský mají těžký. Když ten čas spolu máme, snažím se nám dělat výlety. Myslím ale, že ta role toho táty přijde později,“ prozradil se smíchem Martin s tím, že partnerku často uplácí alkoholem. Teď momentálně nakupuje pořád bublinky na doma.

A jak se vlastně cítí v roli táty? Přeci jen byl zvyklý chodit z mejdanu na mejdan, nebrat na nikoho ohledy a užívat si života plnými doušky. Ale teď je tu ten drobeček, který potřebuje nejen mámu, ale i tátu.

„Jakmile se ten uzlíček v tý porodnici narodí, tak to člověka pochopitelně zasáhne. Ale ještě ho to zasáhne nějak abstraktně a my chlapi potřebujeme vědět, proč máme někoho rádi a proč ne. No a teď člověk ví, že ho miluje, ale neví jako proč. Nebo co mám na tý věci rád. Kromě toho, že mi to sebralo prsa mojí ženy! Já jsem si na začátku nedokázal představit, že se dotknu nějakýho hovínka. Teď už to zvládám,“ dodal Martin s tím, že už si k Patrikovi cestu našel a svou novou roli si užívá naplno.

Související články

Další články